Kategorie

Budownictwo, Wykończenia wnętrz, Remonty
https://www.firmbook.eu/wznoszenie-budynkow-w-stanie-surowym-starogard-kwidzyn

ANT-BUD WZNOSZENIE BUDYNKÓW W STANIE SUROWYM

Nazwa: ANT-BUD WZNOSZENIE BUDYNKÓW W STANIE SUROWYM Kraj:
Polska
NIP: 5921250645    Sprawdź rejestry   
Miasto: Smętowo Graniczne Ulica: Lipowa 6 Kod pocztowy: 83-230
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 98 1160 2202 0000 0004 5429 4466

Płatność gotówką

Opis

ANT-BUD

WZNOSZENIE BUDYNKÓW W STANIE SUROWYM

Andrzej Talaśka

 

Oferujemy kompleksową usługę budowy stanu surowego Twojego domu. Budowanie domów w naszej ofercie jest korzystne ponieważ unikasz szukania i koordynacji osobnej ekipy budowlanej, kierownika budowy i koparko ładowarki. W naszej ofercie znajdują się wszystkie te usługi! Wykonamy wszystkie prace ziemne, wybudujemy Twój dom a nad wszystkim będzie na bieżąco czuwał kierownik budowy. Usługi budowy świadczymy na terenie Starogardu Gdańskiego, Kwidzyna i okolic. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia wyceny prac.

 

III etap budowy domu – stan surowy zamknięty – okna i drzwi

 

My zajmujemy się całą budową domu – Ty oszczędzasz czas i ograniczasz wysiłek, nie musisz zgrywać razem brygady budowlanej, kierownika budowy i koparki do prac ziemnych. To wszystko jest już pod naszą opieką!

 

BUDOWA STANU SUROWEGO BUDYNKU

Przygotowujemy otwarty oraz zamknięty stan surowy budynku. Przeprowadzamy budowę domu we wszystkich fazach jego powstawania. Budowanie stanu surowego obejmuje między innymi odpowiednie przygotowanie działki, wykopy pod budynek, zalanie fundamentu oraz postawienie ścian. Wszystkie elementy i etapy budowy budynku są szczegółowo planowane i omawiane zgodnie z projektem.

 

Kupno domu w stanie surowym - Dom Nowoczesny

 

Nasza firma oferuje budowę domów jak i innych rodzajów budynków. Poza robocizną stanu surowego otwartego budynku wykonujemy wszystkie roboty ziemne, zapewniamy pełne wyposażenie w szalunki ścienne i stropowe a nad wszystkim czuwa doświadczony kierownik budowy. Dzięki temu inwestor na etapie budowy stanu surowego budynku ma możliwość uniknięcia koordynacji kilku wykonawców. Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi przez co jesteśmy w stanie zapewnić materiały w preferencyjnych cenach. My budujemy, Ty cieszysz się efektami!

 

Sprzedam dom w stanie surowym otwartym w Kutnie - Gratka.pl - Oferta archiwalna

W późniejszym etapie robót wykonujemy inne usługi przy budowie domu takie jak tynki wykonywane maszynowo oraz ocieplenia pianą PUR fundamentów, ścian i poddaszy.

Budowa domu wiąże się nie tylko z pieniędzmi, to także ogromna ilość czasu spędzonego w urzędach. Kolejną czynnością, jaką należy wykonać to wybór profesjonalnego wykonawcy. Nie chodzi tu bynajmniej o kogokolwiek, powinna to być firma posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku. Jest to niezmiernie ważne z uwagi na odpowiedzialność, w końcu nowy dom ma służyć bezawaryjnie przez wiele lat. Solidny wykonawca dba o wysoką jakość wykonywanych robót, mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, ale także swoją reputację. Nasza firma współpracuje z najwyższej próby kadrą inżynierską, geodezyjną oraz architektoniczną. Dodatkowym atutem dla inwestora, jest również samowystarczalność w zakresie podejmowanych prac. Cała realizacja stanu surowego otwartego jest dziełem jednej i tej samej firmy. To eliminuje potrzebę zatrudnienie dodatkowych wykonawców lub podwykonawców. W tym wypadku nie tylko znacznie redukuje się koszt inwestycji, lecz także nie rozmywa się odpowiedzialność za jakość i bezpieczeństwo.

 

MARBUD. BUDOWY STANY SUROWE. - Firmbook

 

Budowa domów stan surowy

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. Firma budowlana ANT-BUD, to wieloletnie doświadczenie w branży. Nasi pracownicy i wykonawcy robót budowlanych, to doskonali i sprawdzeni fachowcy. Dzięki nam proces budowy Twojego domu jednorodzinnego przebiegnie sprawnie, szybko i bezstresowo!

Budowa domu trwa średnio od 6 do 12 miesięcy, w czasie których możemy wydzielić pewne etapy na które podzielona jest inwestycja. Etapy te niejako uzupełniają się i przekładają na ofertę naszej firmy budowlanej.

Realizacja budowy domów może być zatem podzielona na:

 • budowa domu w stanie surowym

 • budowa domu stan surowy zamknięty

 • budowa domu w stanie developerskim

 • budowa domu pod klucz

Budowa domu krok po kroku: stan surowy zamknięty | Porady DAKO

 

Budowa domu w stanie surowym zawiera m.in. wykonanie takich prac jak:

 • wszelkie prace ziemne, wykopy pod fundamenty

 • ławy i ściany fundamentowe, fundamenty

 • posadzki

 • ściany domu

 • stropy

 • więźba dachowa lub stropodach w zależności od projektu

 • dachy

Stan surowy można podzielić na dwie opcje. Będą to kolejno: stan surowy otwarty i stan surowy zamknięty. Druga opcja zawiera w sobie m.in. przykrycie budynku pokryciem dachowym.

 

Stan otwarty surowy i zerowy domu - uprawnienia-budowlane.com

 

Przed rozpoczęciem budowy domu należy załatwić formalności

Oczywiście przed przystąpieniem do budowy domu należy załatwić wszelkie sprawy formalne m.in. pozwolenie na budowę domu, czy podłączenie mediów (podłączenie wody, prądu i gazu).

Opracowany szczegółowy kosztorys pozwoli zapanować nad wszelkim nakładami finansowymi ponoszonymi podczas prowadzenia inwestycji nie tylko na etapie stanu surowego.

 

Budowa domów w stanie surowym

Zadzwoń do nas lub odwiedź siedzibę naszej firmy i zapytaj o szczegóły współpracy i cennik budowy domu w stanie surowym. Prowadzimy inwestycje w całym województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim. Pamiętaj, że w tej branży odległość nie stanowi problemu, a najważniejsza jest jakość i precyzja prac. Wybierz doświadczonych specjalistów – postaw na ANT-BUD.

 

Stan surowy zamknięty - kiedy osiągamy taki etap budowy?

 

Wykonamy również inne prace i etapy, zobacz też:

 • Budowa domów pod klucz

 • Elewacje i docieplenia

 • Dachy

 • Sprzedaż materiałów budowlanych

 • Bramy

 

 

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy ANT-BUD?

Nasi specjaliści z dbałością o każdy detal zajmą się Państwa domem i ogrodem. Nasza kadra ma duże doświadczenie w branży oraz stale podnosi swoje kwalifikacje. Udało nam się skompletować załogę fachowców w swoich dziedzinach, a więc możemy zaproponować najwyższą jakość usług wyróżniającą się na tle konkurencji. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami technologicznymi i nowinkami ze świata budowy i wykończenia domu.

 

Stan surowy, stan deweloperski, deweloperski podwyższony i pod klucz - czym się różnią? - HDK Invest

 

W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne metody i zawsze do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dodatkowo swoją profesjonalną pomocą służy Państwu również nasz doradca kredytowy, który ułatwia wybór i pozyskanie oferty finansowania na cel, jakim jest budowa domu, nowe dachy czy kosztowne wykończenia wnętrz. Zapewniamy, że usługi budowlane wykonujemy z najwyższą starannością, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Najważniejsze jest dla nas pełne zadowolenie naszych klientów, dla których budowa domów, wykończenia domów czy remont dachów są dużą inwestycją. ANT-BUD to nowoczesna wizja budownictwa i niebanalna budowa domów w stanie surowym.

Chcesz zbudować dom? My Ci w tym pomożemy!

 

 

KONTAKT :

ANT-BUD WZNOSZENIE BUDYNKÓW W STANIE SUROWYM

ANT-BUD

WZNOSZENIE BUDYNKÓW W STANIE SUROWYM

ul. Lipowa 6

83-230 Smętowo Graniczne

tel. 691 181 084

e-mail: a.talaska@o2.pl

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.