PLATYNOWY

ZACZAROWANY KAMYK

Nazwa: ZACZAROWANY KAMYK Kraj:
Polska
NIP: 7181927097    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łomża Ulica: 3 Maja 6/7 Kod pocztowy: 18-400

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma ZACZAROWANY KAMYK od momentu swojego powstania w pozostaje jedną z nielicznych w kraju firm zajmujących  się  wykonywaniem przemysłowych oraz dekoracyjnych posadzek żywicznych. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w montażu powłok żywicznych na nowych obiektach jak i renowacji już istniejących powłok żywicznych przy użyciu innowacyjnych rozwiązań budowlanych.

Posadzka żywiczna w obiekcie przemysłowym – czy to dobry wybór? - Centrum  Posadzek

Działamy na terenie całej Polski

Nasza kadra oraz baza sprzętowa zapewniają wykonawstwo oferowanych usług na najwyższym poziomie. Bezpośrednia współpraca z producentami systemów posadzkowych jak i kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przy zróżnicowanych typach obiektów pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych  usług.  Nasze dotychczasowe realizacje miały miejsce w zróżnicowanych typach obiektów min.: mieszkaniowych, handlowych, produkcyjnych,  sportowych, użyteczności publicznej i wielu innych. Szeroki zakres oferty sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić wymagania klientów o niejednolitych oraz specyficznych potrzebach. 

Posadzki przemysłowe, podłoga z żywicy | Disztung - autoryzowany wykonawca

Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań znajduje zastosowanie u coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm. Rozwiązania dobieramy pod kątem indywidualnych potrzeb klientów oraz przyszłego zastosowania i obciążenia posadzki. W trakcie realizacji prac posadzkarskich, wszystkie zadania wykonujemy we własnym zakresie, nie korzystając z usług podwykonawców, co pozwala nam zachować kontrolę i najwyższą jakość.  Bez­względne respek­to­wa­nie ter­mi­nów zle­co­nych prac oraz dobór moż­li­wie naj­lep­szych mate­ria­łów do powie­rzo­nego zada­nia jest dla nas sprawą prio­ry­te­tową. Od kilkunastu lat działamy na terenie całej Polski w tym czasie wykonaliśmy kilkaset tysięcy m2 posadzek żywicznych.

wujekfranek.pl - posadzki żywiczne garaż/piwnice/pomieszczenia/

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie posadzek przemysłowych i dekoracyjnych, spełniających najwyższe wymagania techniczne. Doradzamy jak sprawić, aby posadzka odpowiadała Państwa możliwościom finansowym, ale i potrzebom funkcjonalno – estetycznym.

Dekoracyjne posadzki żywiczne

Firma ZACZAROWANY KAMYK jako wykonawca systemów żywicznych zrealizowała kilkaset tysięcy dekoracyjnych posadzek na terenie całej Polski m.in. w obiektach takich jak: placówki handlowe, strefy wystawowe, salony wystawowe, recepcje, korytarze, hole, biura, stołówki, sale zgromadzeń, mieszkania ,szkoły, szpitale,  sale seminaryjne, biblioteki, czytelnie, mieszkania. Zastosowanie systemu żywicznego w pomieszczaniu stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wielką zaletą jest bezspoinowa technika wykonania, która pozwala uzyskać dużą gładką powierzchnię bez widocznych łączeń, a to wpływa na wizualny odbiór przestrzeni – pomieszczenie wydaje się większe. Dodatkowym atutem jest bogata gama kolorów.

Posadzki z żywicy, jako idealne rozwiązanie dla domu | DeboweTarasy.pl

System można stosować na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Z zalet użytkowych warto wymienić wytrzymałość, odporność na promieniowanie UV i wyjątkową łatwość utrzymania w czystości. Podłoga jest bardzo higieniczna, dlatego bywa polecana alergikom. Posadzki poliuretanowe są odporne na ścieranie, chemikalia, wodoszczelne i nie ulegają zniszczeniu przez środki chemiczne. Idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, w których ludzie pracują i uczą się. System zapewnia wysoki komfort chodzenia, ogranicza hałas uderzeniowy oraz zapewnia wysokie standardy higieny.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ZACZAROWANY KAMYK MAREK ZABLOTNY”

ZACZAROWANY KAMYK MAREK ZABŁOTNY

ul. 3 Maja 6/7

18-400 Łomża

tel. 668 552 347

e-mail: biuro.marek@int.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.