PLATYNOWY

OGRODOM - OGRODY I PRACE REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: OGRODOM - OGRODY I PRACE REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Kraj:
Polska
NIP: 5951175569    Sprawdź rejestry   
Miasto: Pszczew Ulica: Janowo 16 Kod pocztowy: 66-330
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

OGRODOM - OGRODY I PRACE REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWE Krzysztof Daros

Jestem ogrodnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat lat zakładałem ogrody przydomowe i zajmowałem się ich sezonową pielęgnacją oraz konserwacją i naprawami architektury ogrodowej. Dzięki temu zarówno pielęgnacja ogrodu, zakładanie trawników i inne prace w ogrodzie nie stanowią najmniejszego problemu. Powierzone mi usługi wykonuję  fachowo, rzetelnie i przestrzegam terminów.

profesjonalne kompleksowe usługi ogrodnicze usługi ogrodnicze zakładanie ogrodów projektowanie ogrodów nawadnianie ogrodów pielęgnacja ogrodów Zielona Góra

Moja oferta obejmuje zarówno kompleksowe usługi ogrodnicze, jak również różne usługi o ograniczonym, wybranym zakresie mniejsze prace w ogrodzie oraz drobne remonty i naprawy.

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Oferujemy usługi ogrodnicze na terenie miasta Międzyrzecz i okolic w promieniu 50km.: zakładanie ogrodu według projektu, całosezonowa pielęgnacja ogrodu, zakładanie i pielęgnacja trawników,koszenie trawy, nasadzenia krzewów i żywopłotów, zakładanie rabat i kwietników, przycinanie i formowanie krzewów, mała architektura ogrodowa.

TOM-PAL Tomasz Paluch Usługi Ogrodnicze - Firmbook

Prace ogrodnicze Międzyrzecz i okolice

Wychodząc na przeciw tym z Państwa, którzy chcą mieć własny udział w tworzeniu swojego ogrodu, samodzielnie sadzić kwiaty lub uprawiać warzywa, przyjmuję zlecenia na usługi wykonania trudniejszych prac związanych z przygotowaniem gleby pod uprawę i uprzątnięciem terenu, takich jak: oranie pługiem spalinowym, kultywatorowanie glebogryzarką, koszenie kosą spalinową, wertykulacja trawników, opryski ekologiczne, opryski tradycyjne, zrębkowanie gałęzi.

BLOG - PIELĘGNACJA OGRODU - Sezonowe Prace Ogrodowe: Co Robić Wiosną, Latem, Jesienią i Zimą?

ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW MIĘDZYRZECZ I OKOLICE
 

Piękny ogród jest wspaniałym miejscem do spędzania wolnego czasu. Zakładanie ogrodu zarówno dużego, jak i małego ogrodu  przydomowego powinno być poprzedzone przemyśleniami  i planowaniem, które uwzględnią potrzeby wszystkich domowników i sprawią, że Twój ogród będzie nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Oczywiście możesz zatrudnić architekta, który przedstawi  ci projekt dopasowany do Twoich wskazówek i oczekiwań. Ale jeśli masz własną inwencję i chcesz być twórcą swojego ogrodu,ale masz mało wolnego czasu, możesz skorzystać z usługi naszej firmy. Z największą starannością wykonuję powierzone usługi, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu  jestem w stanie doradzić jak dobrać rośliny do nasadzeń w różnych warunkach siedliskowych, jakie mogą występować w różnych częściach Twojego ogrodu.

Pielęgnacja ogrodów Warszawa | Verano - Architekt Ogrodu

Zakładanie ogrodu zawsze wymaga dużego nakładu pracy. Moja firma wykona wszystkie usługi ogrodnicze zgodnie z Twoimi wytycznymi począwszy od uporządkowania terenu poprzez przygotowanie podłoża, oranie, użyźnienie gleby, poprawę struktury gleby, nawożenie, zakładanie trawników, zakładanie rabat, nasadzenia bylin, nasadzenia krzewów, nasadzenia żywopłotów, po prace wykończeniowe, układanie ścieżek, krawężników i obrzeży oraz systematyczną pielęgnacje ogrodu. Możesz również zlecić nam tylko wykonanie prac ogrodniczych częściowych np. przygotowanie gleby pod nasadzenia roślin, założenie trawnika czy ułożenie alejek, ścieżek i obrzeży w ogrodzie.

Zakładanie Ogrodów Łódź - Usługi Ogrodnicze Łódź - Agrol Ogrody

ZAKŁADANIE TRAWNIKA MIĘDZYRZECZ I OKOLICE

Piękny trawnik to niewątpliwie wizytówka Twojego ogrodu. W zależności od miejsca , sąsiedztwa innych roślin czy rabat oraz przeznaczenia może spełniać różne funkcje. Przed jego założeniem musisz zdecydować jakie będzie jego przeznaczenie, ponieważ w zależności od tego należy dobrać odpowiednie gatunki traw. Najczęściej polecamy dwa rodzaje trawników:

Trawnik dywanowy

to wspaniała ozdoba ogrodu, podkreśla piękno sąsiadujących z nim roślin i architektury; często  wypełnienia miejsca pomiędzy rabatami i krzewami lub elementami architektury. Taki trawnik musi być jednolity i bardzo równy. Zakładanie trawników dywanowych najlepiej sprawdza się na  żyznej przepuszczalnej glebie. Pielęgnacja jest bardzo pracochłonna, wymaga częstego i równomiernego podlewania; koszenie trawnika powinno  być częste: co trzy do pięciu dni i nisko (3-4 cm). Ważne są odpowiednio dobrane gatunki trawy, najczęściej są to dwuskładnikowe mieszanki niskich traw. Trawnik dywanowy nie powinien być często deptany, darń jest bardzo wrażliwa na uszkodzenia, dlatego po zimie bardzo ważnym  zabiegiem będzie areacja i wertykulacja.

Zakłasanie trawnika z rolki. Praktyczny poradnik krok po kroku - Deccoria.pl

Trawnik rekreacyjny wykorzystuje się do biernego jak i aktywnego wypoczynku. Na trawnik rekreacyjny polecamy wieloskładnikowe mieszanki traw, które tworzą mocną, zwartą darń i są odporne na deptanie. Pielęgnacja jest znacznie łatwiejsza, nie wymaga  tak częstego koszenia, a darń dobrze znosi okresowe zaniedbania w  podlewaniu i koszeniu.

 

ZAKŁADANIE TRAWNIKA Z ROLKI LUB Z SIEWU

Zarówno zakładanie trawników z siewu jak i zakładanie trawników rolki wymaga odpowiedniego przygotowania podłoża. Gleba powinna być zaorana, spulchniona, odchwaszczona, o odpowiednim odczynie (optymalne pH  mieści się w granicach 5,6 do 6,5). Ważnymi zabiegami są również nawożenie i użyźnienie oraz poprawa struktury gleby. Przed przystąpieniem do wysiewu nasion lub rozwijania i układania trawy z rolki trzeba nadać powierzchni przewidziany kształt, dokładnie wyrównać  i uwałować walcem.

Trawnik

PIELĘGNACJA OGRODÓW MIĘDZYRZECZ I OKOLICE

Świadczymy usługi w zakresie: pielęgnacja ogrodu dla odbiorców indywidualnych i firm na terenie Międzyrzecza i okolic.

Pielęgnacja ogrodu obejmuje wszelkie prace ogrodnicze związane z utrzymaniem pięknego wyglądu ogrodu: wertykulacja i areacja trawnika, koszenie trawy, nawożenie, odchwaszczanie, zabiegi ochrony roślin- opryski przeciw grzybicze i zwalczanie szkodników, przycinanie i formowanie krzewów,  grabienie liści, przycinanie/ strzyżenie żywopłotów.

Pielęgnacja ogrodów Gdańsk - https://ogrody-gdansk.pl

Oferujemy zarówno całoroczną kompleksową pielęgnację ogrodu , jak również częściową opiekę nad ogrodem, np. pielęgnacja i koszenie trawnika oraz interwencyjne prace ogrodnicze, takie jak: regeneracja trawy po zimie, dosiewanie trawnika, wertykalacja , przygotowanie gleby do nasadzeń, uzupełnianie rabat kwiatowych, koszenie kosą spalinową, przycinanie krzewów, mielenie/ zrębkowanie gałęzi, ściólkowanie roślin, odchwaszczanie roślin itp.

Pielęgnacja i zakładanie ogrodów, usługi ogrodnicze Poznań

Dla odbiorców indywidualnych i dla firm oferujemy usługi abonamentowe. W abonamencie usługi są tańsze, a poza tym nie musisz myśleć  kiedy i co należy zrobić w Twoim ogrodzie, my będziemy myśleć za Ciebie i przestrzegać terminów wykonania określonych prac ogrodniczych.

Usługi ogrodnicze Międzyrzecz - pielęgnacja ogrodu - abonament

Pielęgnujemy ogród od wczesnej wiosny do późnej jesieni regularnie 3-4 razy w miesiącu. Wczesną wiosną wykonujemy wszystkie prace ogrodnicze związane z przygotowaniem  roślin do sezonu wegetacyjnego: wertykulacja trawnika, nawożenie, grabienie i regeneracja trawników, uzupełnianie rabat bylinowych, odchwaszczanie, przycinanie krzewów, strzyżenie żywopłotów. Latem systematycznie wykonujemy: koszenie i sprzątanie trawy, pielęgnację rabat, odchwaszczanie, przycinanie roślin, zabiegi ochrony roślin. Późną jesienią przygotowujemy ogród do zimy i zabezpieczamy wrażliwe rośliny przed mrozem.

Usługi ogrodnicze Międzyrzecz - pielęgnacja trawników - abonament

Piękny trawnik wymaga systematycznych zabiegów. Oferujemy całosezonową pielęgnację trawników regularnie co tydzień: koszenie trawy, wertykulacja trawnika na wiosnę, nawożenie min 2 razy w sezonie, regularne odchwaszczanie i zwalczanie szkodników.

Jak dbać o trawnik? Pielęgnacja trawnika w 7 krokach • obido

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I PRACE REMONTOWE

Zajmujemy się także kompleksowym wykończeniem wnętrz mieszkań i domów. Nasze prace obejmują również montaż małej architektury ogrodowej oraz budowę i remonty instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Jesteśmy wykwalifikowanymi profesjonalistami, dla których najważniejsze jest zadowolenie klientów. Z tego względu korzystamy tylko z materiałów renomowanych producentów i zawsze chętnie służymy pomocą oraz radą. Jeśli nie macie koncepcji na niektóre pomieszczenia, mamy dla Was gotowe propozycje.

Remont, wykończenie mieszkania: Usługi Remontowe Marcin Lewańczyk

Generalne renowacje i przebudowy

Jeśli Wasz dom lub mieszkanie wymagają remontu, to zajmiemy się tym szybko i profesjonalnie. Wierzymy, że każda nieruchomość może zostać efektownie i funkcjonalnie odnowiona. Wiemy, że solidne i kompleksowe wykończenie wnętrz odmieni dobrze znane pomieszczenia, a także pozwoli na nowo je zagospodarować. Korzystamy z doświadczenia i praktycznej wiedzy, bo pracujemy w tej branży od wielu lat. Łatwo możecie więc zobaczyć przykłady naszych dotychczasowych realizacji z Międzyrzecza i okolic.

Przebudowa domu: na czym polega i kiedy potrzebne jest pozwolenie?

Wznoszenie budynków i aranżacja pomieszczeń

Wiemy, że często odpoczywacie we własnym wnętrzu, a więc jest to przestrzeń, w której chcecie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Kompleksowe wykończenia domów i mieszkań wymagają nie tylko fachowej wiedzy oraz dobrych jakościowo materiałów, ale także poznania oczekiwań przyszłych domowników. Dlatego zawsze uważnie słuchamy, a nasze porady i sugestie służą efektywnemu rozwinięciu Waszych pomysłów. Nasze podejście do tych koncepcji jest zawsze takie samo – czy to przy remoncie wiekowej rezydencji, czy podczas wykańczania nowej nieruchomości.

Aranżacja wnętrz online. Polecane programy do projektowania wnętrz, blogi wnętrzarskie, które musisz znać! | WlasneMiejsce.pl

Mała architektura ogrodowa wokół Twojego domu

Piękne i dobrane meble do Twojego ogrodu, balkonu czy tarasu, zapewnią piękny wystrój całego ogrodu. Dobór odpowiednich mebli, które będą nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne nie zawsze jest taki prosty. Dostosowanie wyposażenia ogrodu, balkonu i tarasu nie polega wyłącznie na dostosowaniu umeblowania do stylu mieszkania, ale także na zaadaptowaniu wyposażenia do panujących warunków.

Mała architektura ogrodowa z drewna | PKCONSTRUCTION
 

Meble ogrodowe powinny mieć lekką konstrukcję i powinny być wykonane z wodoodpornych materiałów. W ten sposób można uniknąć dysonansu z całą kompozycją i dzięki temu zaoszczędzimy cenne miejsce. Oferta producentów mebli ogrodowych, tarasowych i balkonowych jest bardzo zróżnicowana, dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy usługi dobrania małej architektury do Twojego ogrodu!

 

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? 

Nasza firma profesjonalnie podchodzi do klientów. Pragniemy kompleksowo zająć się Twoim ogrodem, dlatego oferujemy możliwość dobrania praktycznych i pasujących do stylu wyposażenia ogrodu, tarasu czy balkonu. Staramy się zaaranżować Państwa przestrzeń tak, aby odpowiadał on nie tylko jednolitym stylem, ale także aby wyposażenie balkonu, ogrodu czy tarasu było zaaranżowane w sposób praktyczny i funkcjonalny. 

 
Mała architektura ogrodowa Szczecin, usługi ogrodnicze architektura ogrodowa w Szczecinie | Ogrody-Iwanczyk.pl

Ponadto dążymy, aby Państwo otrzymali elementy architektury z najwyższej jakości materiałów, które będzie trwałe, odporne na wodę i na inne czynniki atmosferyczne. Nasze usługi są gwarancją trwałego i doskonale dobranego wyposażenia Twojego ogrodu!

Zakres usług małej architektury do ogrodu, balkonu i tarasu w Międzyrzeczu i okolicach

 • ławy, ławki i stoły do ogrodu i na taras,
 • wiaty ogrodowe,
 • oczko wodne,
 • stojaki na rowery,
 • kosze, tablice,
 • słupki,
 • ogrodzenie,
 • latarnie, donice, dzbany,
 • osłony na rośliny,
 • i inne.

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę OGRODOM - OGRODY I PRACE REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWE Krzysztof Daros wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

OGRODOM - OGRODY I PRACE REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE

OGRODOM - OGRODY I PRACE REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWE Krzysztof Daros

Janowo 16

66-330 Pszczew

tel. 604 664 896

e-mail: ogrody-daros@wp.pl

www.firmbook.eu/zakladanie-pielegnacja-ogrodow-miedzyrzecz

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.