USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Marcin Zakostowicz

Nazwa: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Marcin Zakostowicz Kraj:
Polska
NIP: 7132351585    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łęczna Ulica: Patriotów Polskich 1/36 Kod pocztowy: 21-010
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

USŁUGi REMONTOWO-BUDOWLANE Marcin Zakostowicz

Jesteśmy solidną firmą, która na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm i terminowość. Wykonujemy nasze prace na terenie Łęcznej oraz okolic. Cechuje nas fachowa, szybka, a także tania obsługa klientów. Dostosowujemy się do potrzeb usługobiorców i udzielamy gwarancji na wykonane usługi. Pomagamy również naszym kontrahentom w doborze materiałów oraz zagospodarowaniu przestrzeni. Używamy sprawdzonych oraz nowoczesnych metod budowlanych, a nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani do zleconych im prac.

REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - Gratka.pl - Oferta archiwalna

Podchodzimy do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem, aby nasza praca dała zamierzony efekt końcowy. Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi na terenie Łęcznej i Lublina co umożliwia szybką dostawę sprawdzonych materiałów w przystępnych cenach.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią wykonanych przez nas prac.

Kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz Warszawa - Perfect Space

Wykonujemy remonty w Łęcznej, Lublinie oraz okolicach, reprezentuje nas doświadczenie
oraz rzetelność. W skład remontów wchodzi wykończenie wnętrz oraz mieszkań pod
klucz. Jeżeli chcą Państwo otrzymać więcej informacji na temat remontów
na terenie Łęcznej oraz okolic zachęcamy do kontaktu z nami!

układanie płytek glazury terakoty gresu klinkieru remont wykończenie wnętrz  w Biłgoraju Zamościu Lublinie firmy oferta domokracja (3)

Podczas naszej kilkuletniej praktyki zdobyliśmy doświadczenie pozwalające na świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu prac wykończeniowych. Nie tylko na terenie Łęcznej, Lublina, ale również w jego okolicach. Dzięki znajomości rynku jesteśmy wstanie zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne i technologiczne. Kompleksowe wykończenia wnętrz mieszkalnych i biurowych jest naszą specjalnością. Projekty wykonane przez nas są wysokiej jakości oraz cechują się wyjątkową funkcjonalnością. Dzięki temu pomieszczenia są nowoczesne i użyteczne.

Docieplenia budynków Kraków, Myślenice - domów, mieszkań, obiektów  użytkowych

Każde wnętrze jest wyjątkowe, odzwierciedla nas i nasze spojrzenie na świat. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby pomieszczenia miały swój indywidualny charakter. Wykończenie wnętrz jest jedną z ważniejszych faz remontu. Zapoznajemy się z oczekiwaniami klienta, żeby projekt był w stu procentach satysfakcjonujący. Zdajemy sobie sprawę, że na tym etapie każdy szczegół jest istotny, więc to do nich właśnie przywiązują największą uwagę nasi eksperci. Dzięki temu najbardziej wymagający klienci są zachwyceni. Nasze usługi są świadczone na terenie Łęcznej, Lublina i okolic. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami współpracy, zachęcamy do kontaktu z nami, żebyśmy mogli zadbać o perfekcyjne wykończenie Państwa wnętrz.

Układanie płytek na ścianie krok po kroku – jak zaplanować symetryczny  układ i kłaść płytki na ścianach?

Firma którą tworzymy łączy ze sobą osiągnięcia nowoczesnej technologi ze sprawdzonymi metodami budowlanymi. Lubimy projekty, które stanowią dla nas wyzwania tak abyśmy mogli pokazać nasze umiejętności i duże doświadczenie. Żadnej pracy się nie boimy. Nasz dorobek to zarówno domy, mieszkania jak i biura na terenie Łęcznej, Lublina i okolic. Każdy nasz projekt jest wykonany z wysoką starannością oraz
pełnym zaangażowaniem. Z naszą wiedzą, umiłowaniem do usług budowlanych i remontów oraz znajomością mechanizmów rynku nasi klienci mają pewność, że zajmiemy się wszystkim tak, aby Państwu zaoszczędzić zmartwień.

Kontakt:

ul. Patriotów Polskich 1/36

21-010 Łęczna

tel.  883 982 482

e-mail: Uszimata@googlemail.com

www.firmbook.eu/zakostowicz-uslugi-remontowo-budowlane-leczna-lublin

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.