ZWYŻKA. USŁUGI WYSOKOŚCIOWE I OGRODNICZE.

Nazwa: ZWYŻKA. USŁUGI WYSOKOŚCIOWE I OGRODNICZE. Kraj:
Polska
NIP: 7951996994    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kniażyce Ulica: Kniażyce 48A Kod pocztowy: 37-734
MASTERCARD MAESTRO WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Nazywam się Mariusz Sochacki i jestem właścicielem firmy

Zwyżka Usługi Wysokościowe i Ogrodnicze

której siedziba znajduje się w Kniażycach, na terenie województwa podkarpackiego. Oferuję swoim klientom wynajem podnośnika koszowego wraz z doświadczonym operatorem, jak również przeprowadzam różnego rodzaju prace na wysokościach.Podejmuję się wykonania wielu prac alpinistycznych. Zajmuję się pielęgnacją ogrodów i parków miejskich, a także renowacją obiektów. Dysponuję nowoczesnym podnośnikiem koszowym o wysięgu 19 m, co umożliwia dotarcie nawet do bardzo wysokich drzew oraz budynków. Zatrudniam wykwalifikowanych fachowców z niezbędnymi uprawnieniami i bogatym doświadczeniem.Oferta mojej firmy obejmuje takie usługi, jak na przykład wycinka i pielęgnacja drzew, przycinanie żywopłotów, mycie elewacji, mycie dachów, malowanie oraz odnawianie elewacji budynków, wymiana oraz konserwacja oświetlenia ulicznego, montaż bilbordów i innych reklam na wysokościach, a zimą odśnieżam dachy.Zatrudniana przeze mnie ekipa realizuje zlecenia zarówno dla instytucji państwowych, jak i osób prywatnych. Zawsze przestrzegam przepisów BHP. Dbam o regularne przeglądy sprzętu oraz odpowiednie zabezpieczenie miejsca pracy. Dzięki temu mam pewność, że posiadane maszyny nie zawiodą w trakcie realizowania zlecenia.


 

W firmie zatrudniamy prawdziwych specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w pracach wysokościowych. Nasz podnośnik koszowy przechodzi regularne kontrole i jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Potwierdzają to niezbędne dokumenty. Oferujemy Państwu usługi, które mogą wykonywać jedynie certyfikowani fachowcy.

W ofercie firmy znajduje się między innymi:

mycie dachów,

mycie elewacji,

montaż bilbordów,

malowanie elewacji,

przycinanie żywopłotów,

przycinanie drzew ze zwyżki,

wymiana oświetlenia ulicznego.

W bezpieczny sposób przycinamy zeschnięte gałęzie, nawet w bardzo wysokich drzewach. Zajmujemy się także pielęgnacją ogrodów poprzez przycinanie wysokiego żywopłotu. Czyścimy słupy oświetleniowe. Możemy zamontować reklamę na wysokim budynku. Zawsze stosujemy się do wszystkich przepisów BHP.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Zwyżka Usługi z Kniażyc. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Zapraszam Państwa do nawiązania owocnej współpracy z firmą Zwyżka Usługi, której siedziba znajduje się w Kniażycach.

 

 
Kniażyce 48A
37-734 Kniażyce
tel. 781 956 353
E-mail: Mariusz.Sochacki1@onet.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.