Am Okna B. Szymkowiak SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nazwa: Am Okna B. Szymkowiak SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraj:
Polska
NIP: 5993185963    Sprawdź rejestry   
REGON: 364838037    Sprawdź rejestry   
Województwo: lubuskie Miasto: GORZÓW WIELKOPOLSKI Ulica: ul. PODMIEJSKA 21A Kod pocztowy: 66-400
Telefon: 506600668 Email: info@amokna.eu Strona WWW: www.amokna.pl/

Opis

Markę AM Okna powołaliśmy do życia w Gorzowie Wielkopolskim w 2005 roku, jako rodzinne przedsiębiorstwo z aspiracjami do stania się przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu. Nasze działania od samego początku nakierowane były zarówno na rodzimy rynek, ale także na klientów zagranicznych.

Obecnie koncentrujemy się na produkcji najwyższej jakości okien i drzwi z aluminium oraz PVC. Proponujemy naszym klientom bogatą ofertę, która obejmuje również dodatki do okien, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz systemy zintegrowane SmartDom. Dbając o najwyższy standard realizacji naszych usług, zapewniamy klientom wstępny pomiar, profesjonalny montaż oraz transport wielkogabarytowy.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczyć takie usługi, jakich sami byśmy oczekiwali od profesjonalistów o światowym zasięgu. Nieustannie doskonalimy i rozwijamy kompetencje naszego zespołu, aby oferowane produkty i usługi spełniały nowoczesne normy.

Nic nie cieszy nas bardziej niż kolejne opinie zadowolonych klientów. Jesteśmy dumni, że nasze polskie okna zdobywają uznanie na świecie, co potwierdza stale rosnący udział eksportu.

W AM OKNA tworzymy więcej niż perfekcyjne okna, kreujemy lepszy widok na przyszłość.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.