Am Okna B. Szymkowiak SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Name: Am Okna B. Szymkowiak SPÓŁKA KOMANDYTOWA Country:
POLAND
NIP: 5993185963    Check registers   
REGON: 364838037    Check registers   
Province: lubuskie City: GORZÓW WIELKOPOLSKI Street: ul. PODMIEJSKA 21A Postcode: 66-400
Phone: 506600668 Email: info@amokna.eu Website: www.amokna.pl/

Description

Markę AM Okna powołaliśmy do życia w Gorzowie Wielkopolskim w 2005 roku, jako rodzinne przedsiębiorstwo z aspiracjami do stania się przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu. Nasze działania od samego początku nakierowane były zarówno na rodzimy rynek, ale także na klientów zagranicznych.

Obecnie koncentrujemy się na produkcji najwyższej jakości okien i drzwi z aluminium oraz PVC. Proponujemy naszym klientom bogatą ofertę, która obejmuje również dodatki do okien, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz systemy zintegrowane SmartDom. Dbając o najwyższy standard realizacji naszych usług, zapewniamy klientom wstępny pomiar, profesjonalny montaż oraz transport wielkogabarytowy.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczyć takie usługi, jakich sami byśmy oczekiwali od profesjonalistów o światowym zasięgu. Nieustannie doskonalimy i rozwijamy kompetencje naszego zespołu, aby oferowane produkty i usługi spełniały nowoczesne normy.

Nic nie cieszy nas bardziej niż kolejne opinie zadowolonych klientów. Jesteśmy dumni, że nasze polskie okna zdobywają uznanie na świecie, co potwierdza stale rosnący udział eksportu.

W AM OKNA tworzymy więcej niż perfekcyjne okna, kreujemy lepszy widok na przyszłość.

    No results found.
    No results found.