SPIZIO-SERWIS WŁODZIMIERZ SPLISGART

Nazwa: SPIZIO-SERWIS WŁODZIMIERZ SPLISGART Kraj:
Polska
NIP: 6981467656    Sprawdź rejestry   
Miasto: Koszanowo Ulica: Polna 13 Kod pocztowy: 64-030
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 14 1020 4160 0000 2702 0235 8190

Płatność gotówką

Opis

SPIZIO-SERWIS WŁODZIMIERZ SPLISGART

 

O firmie

Firma SPIZIO-SERWIS świadczy usługi doboru, sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Działamy w branży HVACR, oznaczającej sektor inżynierii sanitarnej, który pokrywa takie obszary jak systemy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz chłodnictwo. Jesteśmy doświadczonym zespołem, mającym wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.

 

Nasza firma to doświadczony zespół ekspertów posiadająca niezbędne certyfikaty i uprawnienia

Montaż i serwis klimatyzacji w Kościanie, Lesznie i okolicach

Upalne lata i niewystarczająca ilość wymian powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie sprawia, że zapotrzebowanie na usługi, które świadczymy stale rośnie. Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja czy wentylacja mechaniczna była luksusem, na który mogły sobie pozwolić praktycznie tylko duże firmy. Dzisiaj klienci sektora mieszkaniowego i biurowego są bardzo liczną grupą odbiorców tej technologii, gdyż systemy te stają się standardem na rynku nowych biur, mieszkań i apartamentów. Rośnie również świadomość ludzi o wpływie powietrza ich otaczającego na zdrowie, dlatego coraz częściej stosuje się urządzenia do jego uzdatniania oraz systemy wentylacji z wielopoziomową filtracją.

Usługi z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa - lodówki, zamrażarki

Innowacyjność usług, które świadczymy jest związana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które doskonale współpracują z odnawialnymi źródłami energii. Urządzenia które mamy w swojej ofercie są wysoce energooszczędne i stale udoskonalane z myślą o ekologii. Współpracujemy z topowymi firmami i dostawcami najwyższej jakości produktów i usług by zapewnić najlepsze rozwiązania naszym klientom.

Klimatyzacja - Enter-Cool - Instalacje klimatyzacyjne dla domów i firm

Montaż i serwis urządzeń chłodniczych w Kościanie, Lesznie i okolicach

Firma SPIZIO-SERWIS specjalizuje się w świadczeniu usług montażu i serwisu urządzeń chłodniczych na terenie Kościana, Leszna i okolic. Zajmujemy się montażem, konserwacją oraz naprawą różnego rodzaju urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, regały chłodnicze, szafy chłodnicze oraz witryny cukiernicze.

Jesteśmy doświadczoną ekipą fachowców, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzenia kompleksowego serwisu urządzeń chłodniczych. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i narzędzia, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie rozwiązywać problemy związane z urządzeniami chłodniczymi.

Jak wygląda projektowanie przemysłowych instalacji chłodniczych?

Dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy szybki czas reakcji na zgłoszenia serwisowe oraz konkurencyjne ceny za nasze usługi. Ponadto, w ramach naszych usług oferujemy również doradztwo techniczne i pomoc w doborze najlepszych urządzeń chłodniczych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Działamy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy już liczne referencje od zadowolonych klientów, którzy docenili naszą jakość usług oraz profesjonalizm. Jeśli szukasz solidnej i sprawdzonej firmy, która zajmie się montażem i serwisem urządzeń chłodniczych na terenie Kościana, Leszna i okolic, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Montaż urządzeń chłodniczych różnego typu dla wielu branż

Montaż i serwis pomp ciepła w Kościanie, Lesznie i okolicach

Nasza firma to doświadczony partner w dziedzinie montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Kościana, Leszna i okolic. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów, oferując pełen zakres usług, począwszy od doradztwa technicznego i doboru odpowiedniego urządzenia, poprzez montaż, aż po serwis i naprawę pomp ciepła.

Kurs Montażu Pompy Ciepła w Praktyce - Szkolenia On-line

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy szukają wydajnych i ekonomicznych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania i klimatyzacji.

Oferujemy szeroki wybór pomp ciepła, których instalacja pozwala na uzyskanie optymalnego komfortu termicznego w budynkach, a także znaczne oszczędności na kosztach energii. Dzięki nam możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie rozwiązanie będzie odpowiednio dobrze dopasowane do Twoich potrzeb oraz charakterystyki budynku.

Montaż pomp ciepła w ofercie firmy Instal-Serwis Ł.Morozewicza

Nasze usługi serwisowe obejmują przede wszystkim kompleksowe badanie stanu technicznego pomp ciepła, a także profesjonalne naprawy i wymiany uszkodzonych części. Jesteśmy zawsze gotowi do szybkiej interwencji w przypadku awarii, zapewniając pełną dostępność i szybki czas reakcji.

Jeśli szukasz profesjonalnego partnera w dziedzinie montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Kościana, Leszna i okolic, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy zaufanie licznych klientów, którzy docenili naszą jakość i profesjonalizm.

 

Postaw na jakość

Kwalifikacje

Ważne aby wykonawca planowanej inwestycji miał odpowiednie kwalifikacje do wykonania usługi. Pozwoli to na szybki montaż oraz sprawne uruchomienie.

Gwarancja

Montaż wykonany zgodnie z zaleceniami producenta to podstawa do zachowania gwarancji. Dlatego tak ważne jest aby montaż wykonali specjaliści w swojej branży.
Montaż oraz serwis klimatyzacji | S-Klima Lublin Parczew Warszawa

Profesjonalizm

Wykonana prawidłowo usługa to nie tylko umiejętności liczy się również podejście do klienta oraz profesjonalny sprzęt pozwalający prawidłowo wykonać instalacje.

 

Dlaczego my?

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Wszystkie etapy realizacji zleceń – projekt, montaż i serwis urządzeń – opierają się na spersonalizowanej ofercie. Oznacza to, że nasza usługa dostosowana jest do Twoich indywidualnych potrzeb, a zarazem uwzględnia wszelkie wymagania technologiczne.

Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm

Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować, że zrealizowane przez nas zlecenia będą wyróżniać się funkcjonalnością przez długie lata użytkowania. Zaś wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam projektować i montować instalacje o wysokiej niezawodności oraz energooszczędności.

Montaż klimatyzacji i serwis na czym polegają?

Estetyka i jakość wykonania

Skupiamy się na tym, aby nasze realizacje charakteryzowały się nie tylko świetnymi parametrami technicznymi, ale również ponadprzeciętną estetyką wykonania. Umożliwia nam to przede wszystkim wysoka jakość sprzętu, na którym pracujemy, w połączeniu z zapleczem fachowców.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

SPIZIO-SERWIS WŁODZIMIERZ SPLISGART

SPIZIO-SERWIS WŁODZIMIERZ SPLISGART

ul. Polna 13
64-030 Koszanowo
tel. 609 707 707
e-mail: spizio@poczta.onet.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.