PLATYNOWY

Clean Express

Nazwa: Clean Express Kraj:
Polska
NIP: 5261584072    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Opaczewska 33 Kod pocztowy: 02-372
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

CLEAN-EXPRESS PC®

Program dla Usługowych Firm Sprzątających i Zamawiających

 

Oprogramowanie CLEAN-EXPRESS PC® jest nowoczesnym narzędziem do prowadzenia usługowej firmy sprzątającej. Wykonuje kosztorys usługi, ofertę cenową, dokumenty przetargowe i operacyjne. Wspomaga pozyskanie zamówienia, wspiera proces decyzyjny, zarządza kosztami, jakością oraz skutecznie rozwiązuje zadania i problemy firm sprzątających. Program adresowany jest do właścicieli firm, kierowników działu sprzedaży, zarządców nieruchomości, property, office managerów oraz handlowców. Program jest atrakcyjną formą pozyskania wiedzy o sposobie prowadzenia usług kompleksowego sprzątania. Automatyzuje wiele pracochłonnych czynności w dziale handlowym firmy. Umiejętne jego zastosowanie przekłada się na wzrost zysków w firmie.

 

Program CLEAN-EXPRESS PC® to komplet informatycznych, profesjonalnych narzędzi przeznaczonych dla firm sprzątających, facility, property i office managerów, zarządców nieruchomości, właścicieli oraz administratorów obiektów do podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych. W skład programu wchodzą m.in.: oprogramowanie kosztorysowe, ofertowe, operacyjne wraz z przykładami, wzory zakresów prac, przykład umowy, procedury, technologie i dużo więcej.

 

Program jest bardzo pomocny dla zamawiających, tj. firm i organizacji zlecających wykonanie usługi utrzymania czystości - do szacowania kosztów zamówienia, formułowania SIWZ, ułożenia relacji z wykonawcą. Program powinien być w posiadaniu każdej profesjonalnej firmy sprzątającej, która chce zadbać o swój rozwój, a także zbudować trwałą pozycję na rynku. Program daje bowiem możliwość szybkiego pozyskania zamówień, eliminuje możliwość powstawania kosztownych pomyłek, ogranicza do minimum czas na analizę zapytań ofertowych lub SIWZ. Od pierwszego opracowania programu CLEAN-EXPRESS PC® minęło już trochę czasu. W okresie tym wydarzyły się w branży pewne rzeczy zasługujące na ich opisanie w obecnej wersji opracowania.

Konstrukcja programu:

 
  • wspomaga wizję lokalną, określa optymalny koszt usługi, sugeruje realny plan;
  • zatrudnienia, przygotowuje harmonogram prac, wykonuje ofertę cenową;
  • przygotowuje dokumenty i załączniki do przetargu lub konkursu ofert;
  • opracowuje materiały do podjęcia kontraktu, kontroluje faktyczny koszt usługi, poprawia opłacalność kontraktu, monitoruje jakość prac, ogranicza ryzyko związane z szacowaniem kosztów i realizacją zamówienia;
  • posiada duże walory szkoleniowe, daje ogromną szansę uniknięcia błędów i kosztownych pomyłek, pozwala na uzasadnienie oferowanej ceny;
  • ułatwia zajęcie wyższej pozycji na rynku poprzez szybkie pozyskanie zamówień.

Prezentacja

Wdrożenie

Sprzedaż

Szkolenie

Obsługa posprzedażowa 12m-cy

Gwarancja 4 lata

Dr inż. Leszek GABALEWICZ - autor oprogramowania-systemu CLEAN-EXPRESS PC® dla zarządców nieruchomości i usługowych firm sprzątających posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firm sprzątających oraz w sprzedaży usług sprzątania obiektowego i terenowego. Przeszedł wiele szkoleń zawodowych, potwierdzonych certyfikatami, m.in. w HAKO/Niemcy, Butcher's/USA, JohnsonDiversey, 3M.

W ostatnich latach autor kierował działem operacyjnym i handlowym jednej z największych usługowych firm sprzątających w kraju, z siedzibą w stolicy.

Leszek GABALEWICZ jest autorem wielu artykułów drukowanych w literaturze branżowej. Zespół handlowy pod jego kierownictwem, pracując z oprogramowaniem CLEAN-EXPRESS PC® odniósł wiele znaczących sukcesów zawodowych.

Autor oprogramowania jest przekonany, że wszyscy użytkownicy CLEAN-EXPRESS PC zajmą wyższą pozycję na rynku.

CLEAN-EXPRESS

Leszek Gabalewicz

ul. Opaczewska 33

02-372 Warszawa

NIP: 526-158-40-72

kom. +48 501 444 844

tel./fax.: 22 823 69 11

e-mail: biuro@clean-expresspc.pl

    Nie znaleziono wyników.