Tworzenie firmy sprzątającej

odsłony   80

Jak założyć firmę sprzątającą?

Jak założyć firmę sprzątającą?

 

CLEAN-EXPRESS PC – biblia sukcesu dla poszukujących kompletnego opracowania tematu: jak założyć firmę sprzątającą?

 

Jak założyć firmę sprzątającą?

Odpowiedź znajdziesz w CLEAN-EXPRESS PC opracowanym przez praktyka na potrzeby zainteresowanych zawodem usługowego sprzątania. Jak założyć firmę sprzątającą? CLEAN-EXPRESS PC optymalizuje pracę firmy sprzątającej i skutecznie inspiruje. To wzorce oraz inspiracje postępowania zawodowego. CLEAN-EXPRESS obsługuje codzienne zadania biznesowe, operacyjne, sprzedażowe i szkoleniowe w usługowej Firmie Sprzątającej. Opisuje i dostarcza gotowe rozwiązania biznesowe, techniki sprzedaży usługi, opisuje maszyny i sprzęt sprzątający oraz środki czyszczące. Jest też w CLEAN-EXPRESS PC wiele tematów poświęconych metodom osiągania sukcesu w zawodzie.

 

Firma sprzątająca – jak założyć?

Jak sprzątać zawodowo? CLEAN-EXPRESS PC ekspresowo ułatwia pracę biznesową właściciela, lidera oraz pracę działu sprzedaży usługi sprzątania.

Jak założyć firmę sprzątającą – znajdziesz w CLEAN-EXPRESS PC ścieżkę do rozwiązywania problemów zawodowych oraz sposób pokonywania przeszkód na drodze do zwiększenia sprzedaży usługi sprzątania.

 

Program CLEAN-EXPRESS PC jest odpowiedzią i wsparciem dla poszukujących kompleksowych informacji o tym, jak założyć firmę sprzątającą oraz pracować szybciej, łatwiej i dokładniej.

CLEAN-EXPRESS PC to praktyczne, nagrodzone dziesiątkami referencji, gotowe do zastosowania od zaraz, pełne opracowanie biznesowe dla ambitnych.

Pokazujemy jak:

  • ekspresowo pozyskiwać nowych klientów, odkrywamy tajemnice sprzedaży;
  • ekspresowo kosztorysować usługę sprzątania z aut. obliczeniem stawek, kwot i VAT;
  • ekspresowo napisać przekonującą ofertę cenową z załącznikami oraz jak analityczne i opisowo wyjaśnić cenę usługi sprzątania.

 

To, co zrobi program CLEAN-EXPRESS PC jest godne wielu patentów. To wszystko można mieć już od zaraz!

Zastosuj CLEAN-EXPRESS PC w firmie, a Twoje umiejętności i sukcesy wzrosną o 400%. Prezentujemy gotowe rozwiązanie dla: zwiększenia rentowności, sukcesów i zysków usługowej Firmy Sprzątającej.

CLEAN-EXPRESS PC to super wydajne, inteligentne, gotowe i „myślące” rozwiązanie biznesowe dla poszukujących odpowiedzi na zapytanie: jak założyć firmę sprzątającą?

Oto, co piszą Użytkownicy o CLEAN-EXPRESS PC:

  • „(…) genialne, super, spersonalizowane a tego nie oczekiwałam” – Poznań;
  • „(…) widzę, że program już mi wystarczy na całe życie zawodowe” – Kielce;
  • „(…) to darmowi pracownicy o najwyższych kwalifikacjach zawodowych” – Katowice;
  • „(…)potwierdzam poprawę i przełom sytuacji zawodowej w naszej firmie, doskonałe” – Warszawa.

Zamów spotkanie w/s prezentacji CLEAN-EXPRESS PC!

Dr inż. Leszek GABALEWICZ - autor oprogramowania-systemu CLEAN-EXPRESS PC® dla zarządców nieruchomości i usługowych firm sprzątających posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firm sprzątających oraz w sprzedaży usług sprzątania obiektowego i terenowego. Przeszedł wiele szkoleń zawodowych, potwierdzonych certyfikatami, m.in. w HAKO/Niemcy, Butcher's/USA, JohnsonDiversey, 3M.

W ostatnich latach autor kierował działem operacyjnym i handlowym jednej z największych usługowych firm sprzątających w kraju, z siedzibą w stolicy.

Leszek GABALEWICZ jest autorem wielu artykułów drukowanych w literaturze branżowej. Zespół handlowy pod jego kierownictwem, pracując z oprogramowaniem CLEAN-EXPRESS PC® odniósł wiele znaczących sukcesów zawodowych.

Autor oprogramowania jest przekonany, że wszyscy użytkownicy CLEAN-EXPRESS PC zajmą wyższą pozycję na rynku.

Tworzenie firmy sprzątającej