PLATYNOWY

Drei Bond Polska Sp. z o.o.

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: Drei Bond Polska Sp. z o.o. Kraj:
Polska
NIP: 6792126730    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kraków Ulica: Bagrowa 1 Kod pocztowy: 30-733
PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 88 1140 1081 0000 3967 0200 1001

Płatność gotówką

Opis

Opis

Produkcja, sprzedaż i doradztwo w zakresie środków klejąco-uszczelniajacych oraz antyadhezyjnych dla przemysłu i rzemiosła

Drei Bond
 

Drei Bond GmbH to dostawca systemowy klejów, środków uszczelniających, systemów dozujących, systemów olejowania i smarowania. Firma stworzyła dla swoich Klientów kompletną ofertę wysokiej klasy produktów chemii technicznej  oraz zaawansowanych rozwiązań systemowych w dziedzinie planowania i doboru optymalnej technologii dozowania produktu.

W 1997 roku zostało utworzone polskie przedstawicielstwo firmy. Od samego początku działalność Drei Bond Polska była ukierunkowana na współpracę z polskimi przedsiębiorstwami przede wszystkim w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego. W roku 2017 świętowaliśmy jubileusz 20-lecia istnienia na rynku.

Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni. Państwa potrzeby zawsze są dla nas inspiracją, a wymagania stanowią motor działania. Państwa otwartość i wsparcie pozwalają wspólnie realizować ideę nowoczesnej rzeczywistości. To dzięki Państwu istniejemy już 20 lat!

Fundamentem sukcesu gospodarczego Drei Bond są pracownicy, ich fachowa wiedza i zaangażowanie. Drei Bond to uczciwy i elastyczny pracodawca. Ważnym filarem współpracy jest dobra komunikacja i  praca zespołowa oparta na wzajemnym szacunku, szczerości i zaufaniu.

 

Rozwiązania

Inżynierowie i technicy zatrudnieni w Drei Bond opracowują nowe rozwiązania, mające na celu usprawnienie przebiegu  procesów dozowania. Klientom zainteresowanym rozwojem i stosowaniem nowych technologii, pragnącym doskonalić istniejący proces, Drei Bond  służy pomocą i wsparciem, w pełni uwzględniając ich potrzeby i wymagania. Udokumentowaniem posiadanej wiedzy i wieloletnich doświadczeń w sektorze chemicznym jest kilka patentów będących własnością firmy.

Drei Bond gwarantuje szybkie, innowacyjne, a przede wszystkim praktyczne rozwiązania problemów dozowania. Wprowadzanie nowych produktów, adaptacja istniejących do indywidualnych potrzeb klientów poprzez zmianę określonych parametrów, a także poszukiwanie innowacyjnych zastosowań, stanowią  idealne zadania dla zespołu Drei Bond. 

Drei Bond jest świadomy swych powinności wobec społeczeństwa i środowiska. Nasze działania biznesowe odwołują się do 10 zasad UN Global Compact*

DREI BOND POLSKA Sp. z o.o
ul. Bagrowa 1
30-733 Kraków
T/F +48 12 653 25 95
T/F +48 12 290 04 34
biuro@dreibond.com.pl
www.dreibond.com.pl

    Nie znaleziono wyników.