PLATINUM

BADOM DOMY Z DREWNA

Name: BADOM DOMY Z DREWNA Country:
POLAND
NIP: 6793220885    Check registers   
City: Kraków Street: Lipowa 3d Postcode: 30-702
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Wire transfer


Pay with cash

Description

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem, tworzyć budować kreować piękno na naszej ojczystej ziemi wzbudzając Państwa w zachwyt.
Pragniemy wykorzystać nasze duże doświadczenie w budowie domów.
W wykonane przez nas projekty wkładamy całe serce, tak by w Państwa nowych domach od samego początku gościła radość posiadania własnego rodzinnego miejsca na ziemi

Domy drewniane, usługi tartaczne - Firma Laft, Mrągowo

Budowa domów w technologii drewnianej, prefabrykowanej została zaadoptowana z rynku skandynawskiego i poparta jest kilkusetletnią tradycją i doświadczeniem w obróbce drewna. W technologii prefabrykowanej konstrukcja domu powstaje z elementów przygotowanych wcześniej w hali produkcyjnej przy użyciu precyzyjnych maszyn. Dzięki temu ryzyko błędu ludzkiego w produkcji zostaje całkowicie wyeliminowane. Na placu budowy odbywa się również montaż wcześniej przygotowanych elementów (ściany, belki stropowe Posi-Joist, wiązary dachowe), dzięki czemu dom w naszej technologii jest realizowany w ciągu 6 tygodni w stanie surowym zamkniętym lub w 3 miesiące w stanie deweloperskim.

Domy drewniane nie tracą na popularności - galeria i zdjęcia

Naszą ekipę tworzą specjaliści obdarzeni rzetelną wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat pracy w branży budowy domów drewnianych szkieletowych.

Stosowana przez nas technologia wykonywania domów szkieletowych daje możliwość budowy nie tylko komfortowych, funkcjonalnych budynków mieszkalnych. Najważniejszą zaletą tego typu nowoczesnego budownictwa jest energooszczędność oraz wyraźnie niższe koszty inwestycyjne (w przeciwieństwie do tradycyjnego budownictwa murowanego). Domy szkieletowe, których stawianiem zajmuje się nasza firma, należą do bardziej naturalnych i cieplejszych obiektów niż budynki murowane.

Domy drewniane – budowa domów szkieletowych i domów z bali

Budowa domów drewnianych to aktualnie jeden z najpopularniejszych trendów w kraju i Europie. W wielu krajach rośnie moda na otaczanie się naturalnymi materiałami i surowcami. Zajmujemy się budową domków letniskowych i całorocznych zgodnie ze sztuką i kunsztem ciesielskim oraz stolarskim. Do budowy domów drewnianych używamy wyłącznie najlepszych produktów, wykonanych według najlepszej wiedzy, przekazywanej kolejnym pokoleniom rzemieślników o mistrzowskim kunszcie.

Domy drewniane z bali klejonych, Domy z drewna Holz100, Steico Śląsk,  Całoroczne domy drewniane w atrakcyjnej cenie Wisła - Szturc

Od wielu lat zajmujemy się budową domów drewnianych oraz rozbudową przydomowej sfery związanej z aktywnym wypoczynkiem i relaksem. Przytulne domy doskonale komponują się z ogrodowym jacuzzi i gorącymi kąpielami. Nie dziwimy się, że nasi Klienci coraz częściej decydują się na założenie posiadłości z sauną na terenie działki letniskowej i nie tylko. Mamy świadomość, że nowe pokolenia szukają powrotu do natury – inspirują się przyrodą, tradycyjnymi rozwiązaniami i klasycznymi surowcami. Wierzymy, że budowa domów drewnianych przywróci harmonię i złączy człowieka ze swoim prawdziwym domem – naturą.

Dlaczego warto budować domy drewniane (wady i zalety)

Wiele ludzi marzy o tym, aby zostać szczęśliwymi posiadaczami domku jednorodzinnego. Nowe domy budowane są coraz częściej i to pomimo tego, że na rynku dostępne są nieruchomości do remontu, czy też nieruchomości w stanie surowym, to nowe najczęściej spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Zbudowanie nowego domu od początku do końca, trwa przez długi czas. Jest jednak rozwiązanie, jest nim budowa nowego prefabrykowanego domu. W momencie, kiedy czas pili, budowa domu stworzonego z gotowych elementów jest najlepszym wyjściem.

KONTAKT :

BADOM DOMY Z DREWNA

BADOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Lipowa 3d

30-702 Kraków

tel. 667 933 382

e-mail: badom@interia.pl

www.firmbook.eu/badom-budowa-domow-drewnianych-malopolska

    No results found.
    No results found.
    No results found.