PLATINUM

COLDFALL

Name: COLDFALL Country:
POLAND
NIP: 5482369142    Check registers   
City: Kończyce Małe Street: Botaniczna 9 Postcode: 43-410
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Wire transfer


Pay with cash

Description

Grzegorz Hławiczka prowadzi firmę ColdFall w Kończycach Małych, w powiecie cieszyńskim, na terenie województwa śląskiego.

Jesteśmy zespołem z dużym doświadczeniem technicznym oraz zarządzającym prężnie rozwijającym się na rynku. Posiadamy wysoką wiedzę na temat naszych produktów, profesjonalne doradztwo oraz wykwalifikowany zespół monterów oraz serwisantów. Współpracujemy z wieloma renomowanymi markami, a także wspomagamy wiele firm z zakresu naszej branży.

Instalacje klimatyzacji - HVAC Montaż i serwis instalacji sanitarnych

Doświadczenie i wiedza potwierdzone certyfikatami

Doświadczenie na którym bazujemy jest potwierdzone certyfikatami które uzyskaliśmy na podstawie szeregu szkoleń przeprowadzonych w wielu firmach. Ponadto każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie uprawnienia do przeprowadzanych działań zarówno przy montażu jak i serwisie urządzeń.

Koszty związane z montażem klimatyzacji | Jan Mrugacz

Klimatyzacja jest systemem znacznie ułatwiającym codzienne funkcjonowanie w domach, mieszkaniach czy lokalach użytkowych. Stanowi ona rewelacyjne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie zwłaszcza w czasie lata, gdy przez wysokie temperatury ciężej się oddycha.

Stanowimy zespół specjalistów, którzy na co dzień zajmują się montażem i serwisem układów klimatyzacji. Do kontaktu z nami zapraszamy osoby prywatne, firmy i instytucje. Szybko i sprawnie przeprowadzimy montaż klimatyzacji w każdym miejscu, gdzie klimatyzacja okaże się przydatna, w tym w galerii handlowej czy obiekcie użyteczności publicznej.

Klimatyzator z WiFi – czy warto się na niego zdecydować? | CELTRON -  Instalacje

Klimatyzacja

Najistotniejszą funkcją klimatyzacji jest utrzymanie odpowiedniego obiegu powietrza w pomieszczeniu, zakresu temperatur oraz warunków klimatycznych. W ofercie firmy znajduje się klimatyzacja typu: Split (do jednego pomieszczenia), Multi Split ( do kilku pomieszczeń), VRF (system bardzo rozbudowany do którego można dobrać wile urządzeń wewnętrznych).

Rekuperacja

Zasada działania wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) jest stosunkowo prosta. Przez rekuperator (wymiennik ciepła) przepływają dwa strumienie powietrza – jeden to ogrzane powietrze usuwane z domu, drugi to strumień wpływający do urządzenia przez otwór, czyli czerpnię w ścianie zewnętrznej lub w dachu. Zanim świeże powietrze dostanie się do domu, nagrzewa się w rekuperatorze ciepłem powietrza usuwanego. Oba strumienie nie mieszają się ze sobą, dlatego do wnętrza domu nie wracają zapachy, kurz i zanieczyszczenia. Podgrzane powietrze tłoczone jest do pomieszczeń czystych, takich jak salon i sypialnie. Zużyte powietrze wyciągane jest przez anemostaty znajdujące się w kuchniach, łazienkach i pomieszczeniach gospodarczych.

Rekuperacja – obalamy mity | To Mój Dom

W przeciwieństwie do tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej nie wychładza ona do domu, ale pozwala odzyskać część zgromadzonego wcześniej ciepła. Ponadto brudne, zużyte powietrze wymienia na czyste i świeże.

Rekuperacja - system wentylacji z odzyskiwaniem ciepła?

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na szybkie i dokładne realizowanie zadań.

Wykonujemy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny wszelakich urządzeń będących w naszej ofercie, a także przeglądy które mają na celu zapewnienie prawidłowej pracy przez cały rok.

Zainteresowanych przedstawioną ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy ColdFall.

KONTAKT :

COLDFALL

ColdFall GRZEGORZ HŁAWICZKA

ul. Botaniczna 9
43-410 Kończyce Małe
Polska
tel. 695 366 203
e-mail: coldfall198@gmail.com
    No results found.
    No results found.
    No results found.