Graso Moda Sp. z o.o.

Name: Graso Moda Sp. z o.o. Country:
POLAND
NIP: 7792275910    Check registers   
REGON: 300227496    Check registers   
City: Piła Street: Aleja Powstańców Wlkp. 162
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Wire transfer


Pay with cash

Description

O FIRMIE

Jesteśmy firmą stworzoną przez pasjonatów i profesjonalistów w branży odzieżowej. Nasze kolekcje charakteryzują się wysoką jakością, niepowtarzalnym wzornictwem oraz spójnością stylistyczną. Odzież, którą tworzymy powstaje w oparciu o materiały dostarczane przez najlepszych europejskich i polskich dostawców. Wszystkie nasze wyroby produkowane są wyłącznie w Polsce.

GRASO MODA - PRODUCENT MARKI SEMPRE

 
Specjalizujemy się w projektowaniu męskich spodni. Najnowsze trendy można znaleźć w naszych kolekcjach. Dbamy o szczegóły i najwyższą jakość oferowanych przez nas wyrobów. Elegancka konfekcja męska, najmodniejsze wzory i kolory oraz jakość wykonania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów.

NASZE TKANINY


Dbając o najwyższą jakość produkowanej przez nas kolekcji skrupulatnie dobieramy dostawców materiałów. Zależy nam, aby tkaniny, z których szyjemy nasze spodnie były przede wszystkim naturalne, nie sprawiały trudności w użytkowaniu i dobrej jakości. Najczęściej nasze kolekcje tworzone są z bawełny, wełny, lnu oraz jeans'u z domieszkami elastenu, wiskozy. Dzięki temu spodnie, które oferujemy bez obaw można prać, prasować a na dodatek są odporne na zagniecenia. Rozbudowane linie jakie oferujemy pasują zarówno na co dzień jak i od święta.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 

Gwarancją naszej jakości jest Złoty Medal Międzynarodowych targów poznańskich przyznany firmie Graso Moda za tworzenie marki Sempre. Otrzymaliśmy także Złoty Certyfikat Polish Produkt .

SPODNIE NA MEDAL

sempre zloty medal targow poznanskich    Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to najstarsza i najbardziej prestiżowa nagroda targowa w Polsce. Honoruje się w ten sposób najlepsze produkty, splendor jest także udziałem producenta - produkt ze znakiem Złotego Medalu MTP jest bowiem gwarancją jakości.

POLISH PRODUCT

polish product sempre   Spodnie marki Sempre zostały docenione w konkursie Polish Product, kolekcje Graso Moda wyróżniają się na krajowym rynku rzadko spotykanym wzornictwem, jakością wykonania, wyjątkową elegancją produktu oraz jego oryginalnym krojem i najwyższą jakością materiałów używanych do produkcji.

DANE KONTAKTOWE

Graso Moda Sp. z o.o.
mobile: +48 602 333 762
tel./fax +48 61 6616 188
email: biuro@sempre.pl
NIP 779-22-75-910
REGON 300227496

SALONY FIRMOWE

 Salon Sempre
Galeria Handlowa IBI - Piła
Aleja Powstańców Wlkp. 162
tel. 533 320 774
 
  Salon Sempre
C.H. Tesco  - Piła
Bydgoska 135
602 22 66 47
tel/fax:672131116
  Salon Sempre
Mickiewicza 21
Słubice
tel. 533 330 664
    No results found.
    No results found.