PLATINUM

INSTALACJE I USŁUGI ELEKTRYCZNE Paweł Zabielski

Name: INSTALACJE I USŁUGI ELEKTRYCZNE Paweł Zabielski Country:
POLAND
NIP: 7431170727    Check registers   
City: Bartoszyce Street: Józefa Piłsudskiego 1/43 Postcode: 11-200
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Wire transfer


Pay with cash

Description

INSTALACJE I USŁUGI ELEKTRYCZNE

Paweł Zabielski

 

Masz problem z elektryką, prądem? Potrzebujesz fachowca elektryka? Świetnie się składa. Nasza firma działa na terenie Bartoszyc i okolic. Możemy pochwalić się solidną wiedzą i doświadczeniem. Wykonujemy instalacje elektryczne oraz pomiary w pełnym zakresie do 1kV. Naszą ofertę kierujemy do firm i klientów indywidualnych. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz niezbędne kwalifikacje do wykonywania prac. Każdego klienta traktujemy poważnie i zawsze staramy się pomóc w przypadku problemów technicznych czy prawnych. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.

 

Instalacje elektryczne dla domu i firmy – Łódź | El-bud Serwis

 

Co robimy ?

 • Instalacje elektryczne w: mieszkaniach, domkach, kamienicach, obiektach przemysłowych:

 •  Wykonywanie przyłączy pod plac budowy

 •  Wykonywanie instalacji w ścianach betonowych

 •  Instalacje odgromowe

 •  Oprzewodowanie pod instalacje telewizyjne i alarmowe

 •  Naprawy bieżące, konserwacje

 •  Przeglądy i pomiary instalacji, maszyn   – okresowe i odbiorcze

 •  Pomiary natężenia oświetlenia

 •  Obsługa awarii 24/7

 •  Obsługa wspólnot mieszkaniowych – awarie, remonty WLZ

 •  Zapewniamy materiał niezbędny do realizacji prac w cenach hurtowych

Projektowanie instalacji elektrycznych - maszyny i linie produkcyjne

 

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy elektryka?

Skontaktuj się z nami

Wykonujemy instalacje elektryczne zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową obsługę oraz terminowe wykonanie zleceń. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz profesjonalny sprzęt niezbędny do wykonywania naszej pracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się pomóc. Nasze usługi elektryczne objęte są gwarancją. Jeżeli mają Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy i wykonamy bezpłatną wycenę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkie dni tygodnia, również w weekendy. Cenimy sobie jakość i profesjonalne rozwiązania.

 

Elektryk Wrocław – profesjonalne podejście i szeroki zakres usług • www.tuwroclaw.com

 

Wykonywanie instalacji elektrycznych niskiego napięcia w budynkach wielkopowierzchniowych i tych mniejszych

Nasza oferta obejmuje montaż instalacji elektrycznej praktycznie w każdym rodzaju obiektu niezależnie od branży.

Nasi elektrycy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonanie każdego etapu prac następuje sprawnie i w koordynacji z innymi ekipami, dzięki czemu podtrzymujemy ciągłość pracy, co w znacznym stopniu wpływa na terminowość wykonania prac.

 

Instalacje i sieci elektromagnetyczne dla firm i klientów ind.

 

W budynkach wielorodzinnych odłączamy napięcie tylko wtedy, kiedy jest to całkowicie niezbędne, tak aby w mieszkaniach był prąd w najdłuższym możliwym okresie czasu wykonywania instalacji elektrycznej.

Wykonanie prac zawsze jest zgodne z dostarczonymi planami, a w wypadku kiedy projekt instalacji jest niedostępny, oferujemy pomoc klientom w rozplanowaniu instalacji elektrycznej tak, aby była ona praktyczna i zapewniała bezpieczeństwo pracy.

 

Przyjazny osprzęt - Fachowy Elektryk

 

Montaż osprzętu elektrycznego

Wykonujemy montaż wszelkiego osprzętu elektrycznego potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania instalacji elektrycznej.

Montujemy całe rozdzielnie przygotowane przez nas, jak i pojedyncze elementy takie jak: wyłączniki różnicowoprądowe, ograniczniki przepięciowe czy wyłączniki nadprądowe.

Oferta na wykonanie instalacji elektrycznej podczas budowy domu obejmuje też doradztwo. Nasz elektryk podpowie przy doborze komponentów, planowanej wielkości rozdzielni głównej budynku.

 

Jakie są konsekwencje niewykonania okresowych pomiarów instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym?

 

Wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznej

Pomiary elektryczne zgodnie z prawem są obowiązkowe praktycznie dla każdego rodzaju obiektu budowlanego. Jeżeli obiekt jest miejscem pracy lub jest zarządzany i nie ma charakteru domu jednorodzinnego to za każdy wypadek z udziałem instalacji elektrycznej w pierwszej kolejności odpowiada zarządca. Wtedy jedynym dowodem na sprawność instalacji są pomiary wykonane prawidłowo i zwieńczone protokołem pomiarowym.

 

10 Najlepszych Ofert Na Pomiary Elektryczne w Warszawie, 2024

 

Obowiązek ten występuje także wtedy, kiedy mówimy o domach jednorodzinnych. Jeżeli pomiary twojego domu nie zostały wykonane lub nie posiadasz protokołu z pomiarów, a ubezpieczyłeś dom, to z dużym prawdopodobieństwem przy szkodzie wynikającej z instalacji elektrycznej (przepięcia, skoki napięcia itp.) ubezpieczenie nie uwzględni szkody, ponieważ nie zostały wykonane pomiary i ubezpieczyciel nie będzie miał wiedzy, czy instalacja elektryczna była wykonana prawidłowo i zapewniała bezpieczeństwo pracy.

Do naszych usług należą:

 • pomiary instalacji elektrycznych,

 • pomiary uziemień,

 • pomiary oświetlenia,

 • pomiary instalacji fotowoltaicznych,

 • pomiary instalacji odgromowych,

 

Modernizacja instalacji elektrycznej z firmą Usługi Elektryczne

 

Modernizacje instalacji już istniejących - poprawimy istniejącą instalację elektryczną

Wykonujemy modernizacje instalacji, które nie spełniają już obecnych standardów, bądź po prostu wymagają przerobienia. Najczęściej świadczymy tę usługę w budynkach biurowych, sklepach, gdzie należy dostosować lokal do nowej funkcji, a prace elektryka nie trwają zbyt długo.

W naszym obszarze działania jest jeszcze bardzo wiele miejsc, gdzie wprowadzając się do nowego lokalu zastaniemy instalację aluminiową, którą przy okazji remontu możemy ją wymienić, nie martwiąc się o możliwe awarie w przyszłości.

 

Hurtownia artykułów elektrycznych – Elektro-Hurt, Iława

 

Usuwanie awarii elektrycznych

Instalacja elektryczna miewa awarie spowodowane czynnikami zewnętrznymi lub awarią któregoś z urządzeń. Mamy duże doświadczenie i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że nasz elektryk poradzi sobie z większością problemów w krótkim czasie.

Świadczymy też usługę wymiany uszkodzonych aparatów, montaż nowych, serwis, a także każdorazowo informujemy klienta o prawdopodobnej przyczynie awarii instalacji elektrycznej.

Świadczymy usługi pogotowia elektrycznego i serwisu 24/h

 

Instalacje elektryczne - Usługi IT - Warszawa | Geotechnology

 

Montaż i modernizacja instalacji oświetleniowej

Do naszej oferty należy montaż oświetlenia wewnętrznego jak i zewnętrznego. Nasze doświadczenie wskazuje, że nawet 30% energii elektrycznej potrafi zużywać oświetlenie.

Dla swoich klientów oferujemy doradztwo przy wymianie opraw oświetleniowych na nowoczesne ledowe rozwiązania. Podpowiemy które oprawy są w dobrej cenie, a jednocześnie spełniają wymagania każdego klienta.

Zajmujemy się montażem:

 • oświetlenia LED,

 • oświetlenia awaryjnego,

 • oświetlenia ewakuacyjnego,

 • opraw oświetleniowych dostarczonych przez nas lub klienta.

 

Instalacje Odgromowe - VOLTA SC - instalacje elektryczne, Polon Alfa, alarmy, oddymianie, cctv - Jelenia Góra

 

Montaż instalacji odgromowej (systemy piorunochronów)

Wykonanie instalacji odgromowej jest niestety często pomijanym etapem w dzisiejszym budownictwie. Wykonujemy instalacje dla każdego rodzaju budynku.

Przesyłając nam zapytanie o instalację odgromową prosimy o przesłanie projektu, abyśmy mieli dane do oferty.

Co, w wypadku braku projektu?

Wielu naszych klientów nie posiadało aktualnego projektu, ponieważ na dachu powstały nowe elementy jak stacje wentylacyjne, anteny lub po prostu nie było takiego dokumentu. W takim wypadku pomożemy. Profesjonalizm naszych dostawców przewiduje też rozplanowanie instalacji przez doświadczonych projektantów, a pracownicy naszej firmy wykonają ją na podstawie tego planu.

 

Ile kosztuje instalacja odgromowa? – ktozbuduje.pl

Taka usługa jest bezpłatna (zrobienie planu instalacji), ale możemy też zaproponować odpłatne opracowanie, jeżeli jest taka potrzeba z dokładnymi wyliczeniami.

System odgromowy jest jednym z podstawowych zabezpieczeń instalacji elektrycznych w domu jak i w obiektach komercyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że zdecydowanie lepiej jest w taką ochronę się wyposażyć.

W wypadku uderzenia pioruna mogą nam się spalić wszystkie urządzenia wpięte w instalację elektryczną, dlatego tak ważne jest, aby fachowo ocenić jej zastosowanie i zastosowanie na dachu domu i firmy.

 

Uprawnienia niezbędne do montażu domowej instalacji elektrycznej

 

Inne usługi elektryczne

Od dawna zajmujemy się instalacjami elektrycznymi. Jeżeli jakaś usługa nie została wymieniona na naszej stronie, to nie znaczy, że nie możemy takiej usługi wykonać.

Skontaktuj się z nami, jeżeli:

 • Możemy pomóc z instalacjami elektrycznymi.

 • Twoja firma elektryczna nie wywiązuje się z terminów i szukasz solidnego partnera szanującego czas swoich klientów - zapraszamy!

 • Chcesz uzyskać ofertę na którąś z naszych usług lub interesuje Cię oferta na jakieś nie standardowe rozwiązanie.

 

KONTAKT :

INSTALACJE, USŁUGI ELEKTRYCZNE Paweł Zabielski

INSTALACJE I USŁUGI ELEKTRYCZNE

Paweł Zabielski

ul. Józefa Piłsudskiego 1/43

11-200 Bartoszyce

tel. 531 750 977 , 796 485 947

e-mail: zabielskipawel@wp.pl , instalacja.elektryczna@wp.pl

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  No results found.
  No results found.
  No results found.