JackOK TAXI Chojnów

Name: JackOK TAXI Chojnów Country:
POLAND
NIP: 6941378538    Check registers   
City: Chojnów Street: gen. Stanisława Maczka 2A, lok. 1 Postcode: 59-225
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Wire transfer


Pay with cash

Description

JackOK w Chojnowie istnieje od 22 października 2021r. i działa na terenie Chojnowa, Złotoryi, Legnicy i całego województwa dolnosląskiego. Świadczymy usługi transportu osobowego oraz bagażowego do 1,5 t. dla firm oraz osób prywatnych.

Pojazdy :: Auta :: AUTO Taxi Taksówka Yellow Cab 1:16 Interaktywna

Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości, gwarantując kulturę i miłą obsługę. Oferujemy zarówno przewozy okazjonalne jak i stałą współpracę. Prowadzimy przewozy turystyczne głównie na terenie Chojnowa, Legnicy i Dolnego Śląska.

Ważnym elementem naszej oferty jest szeroka gama świadczonych usług dopasowanych do potrzeb klientów. Nasi Klienci mogą liczyć na szybkie przyjęcie zlecenia i podstawienie wygodnej taksówki pod wskazany adres bez pobierania żadnych opłat dojazdowych i mogą płacić za usługi gotówką lub kartami płatniczymi a dla firm oferujemy płatności z odroczonym terminem i wystawiamy faktury VAT za wszystkie usługi.

Drożeją taksówki w Krakowie. Wzrost o 30-40 procent - RMF 24

Nasze taksówki wyposażone są w najnowszy system zarządzania pojazdami na którym pracuje wiele korporacji w Polsce. Dzięki wykorzystaniu GPS do lokalizacji naszych pojazdów, szybko dojeżdżamy do klienta i skracamy czas oczekiwania do minimum.

Dla naszych Klientów udostępniliśmy pięć numerów, pod którymi mogą zamówić taksówkę, obsługują wszystkie sieci komórkowe i stacjonarne całą dobę a numer 692 114 402 z możliwością zamawiania bez opłat z telefonów stacjonarnych i sieci automatów telefonicznych na terenie całego miasta oraz z telefonów komórkowych.

Uber czy taxi? Sprawdziliśmy aplikacje do zamawiania przejazdów

Pracujemy całą dobę przez 365 dni w roku. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie tysięcy klientów. Obsługujemy duże korporacje jak i indywidualne osoby.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji nasza firma jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Cechuje nas niezawodność, uczciwość oraz rzetelność. Naszym największym atutem jest niska cena usług!!! Z nami zawsze dojedziesz bezpiecznie i na czas, pomożemy Tobie w każdej sytuacji.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy!

KONTAKT :

JackOK

JackOK Jacek Zamirowski

ul. gen. Stanisława Maczka, nr 2A, lok. 1

59-225 Chojnów

tel. 692 114 402

e-mail: jzamir@op.pl

www.firmbook.eu/jackok-taksowka-chojnow-legnica

    No results found.
    No results found.
    No results found.