Kursy energetyczne E + D, kursy palaczy CO, kursy gazowe i SEP

views   324

Witamy wszystkich zainteresowanych. Mamy państwu do zaoferowania cały wachlarz praktycznych kursów energetycznych, które Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba, przeprowadzi w najbliższym czasie na terenie wybranych miast:

Wieluń, Częstochowa, Bełchatów, Gliwice, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Lublin, Kielce.

Są to kursy na uprawnienia elektryczne SEP, kursy palaczy CO, kursy gazowe oraz kursy energetyczne E i D - eksploatacji i dozoru urządzeń. Szkolenie odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie, zaś nasz ośrodek zajmuje się wszystkimi formalnościami dotyczącymi egzaminu końcowego. Więcej o poszczególnych szkoleniach przeczytacie państwo na: https://www.kursy-wielun.pl/szkolenia-energetyczne.htm - tam też znajdziecie informacje o kilkunastu szkoleniach energetycznych znajdujących się w ofercie naszej placówki szkoleniowej.

Są to między innymi kurs na uprawnienia elektryczne 1 kV i powyżej, kurs dozoru urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, szkolenie na obsługę autoklawów, kurs obsługi pomp, wentylatorów, urządzeń klimatyzacji i chłodniczych itd. Przypominamy, że ceny poszczególnych kursów podlegają negocjacji. Pod naszym numerem telefonu udzielamy informacji o bieżących cenach poszczególnych kursów znajdujących się w ofercie placówki, dniu w którym będziemy prowadzić kurs w wybranym mieście oraz adresie pod którym będzie prowadzone szkolenie.

Uprawniania uzyskane dzięki szkoleniom elektrycznym są ważne przez okres 5 lat, po czym należy je odnawiać. W tym miejscu warto wspomnieć, że w naszym ośrodku możesz również odnowić świadectwa kwalifikacyjne.

Kursy energetyczne E + D, kursy palaczy CO, kursy gazowe i SEP