AM SYSTEM MONTAŻ ALARMÓW, KAMER, DOMOFONÓW

Name: AM SYSTEM MONTAŻ ALARMÓW, KAMER, DOMOFONÓW Country:
POLAND
NIP: 9580658085    Check registers   
City: Gdynia Street: Stoigniewa 25B Postcode: 81-256
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Wire transfer

Bank account number: 55 1090 1102 0000 0001 5229 2411

Pay with cash

Description

 

Zajmujemy się montażem, utrzymaniem i naprawami systemów alarmowych, monitoringu, dozorowych, p. poż, oddymiania, instalacji elektrycznych, domofonowych, wideo - domofonowych, systemów telewizji naziemnej i satelitarnej. Świadczymy również usługi z zakresu sprzątania.

 

Wśród naszych klientów są przychodnie, biura księgowe, dealerzy samochodowi, ale także klienci indywidualni.
Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Rumii, Redy, Wejherowa i nie tylko.

Montaż systemów alarmowych | ARNET

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

 • WIDEO MONITORIG

 • WIDEO OCHRONA

 • MONITORING CCTV DO ZASTOSOWAŃ PRYWATNYCH

 • MONITORING W PRZEMYŚLE

 • KAMERY NAGRYWAJĄCE W KOLORZE NOCĄ

 • SYSTEMY CCTV WYKORZYSTUJĄCE SZTUCZNĄ INELIGENCJĘ

 • INTEGRACJĄ SYSTEMÓW CCTV Z AUTOMTYKĄ

 • MODERNIZACJA SYSTEMÓW ANALOGOWYCH NA FULL HD / 4K

 • KAMERY IP

 • KAMERY TURBO HD CVI AHD

 • KAMERY ANALOGOWE

Zadzwoń teraz 791-759-835, 502 180 055

 

ALARMY - MONTAŻ I SERWIS INSTALACJI

Montaż alarmu czyli System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) to popularnie zwane systemy alarmowe. Ich podstawowym zadaniem jest wykrycie oraz poinformowanie o próbie kradzieży, włamania czy napadu. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym doborem, montażem oraz konfiguracją systemów alarmowych, w tym między innymi niezawodnych alarmów domowych. Oferujemy domowe systemy alarmowe, które wyróżniają się między innymi swoją funkcjonalnością, intuicyjną obsługą oraz wysoką bezawaryjnością.

Montaż systemów alarmowych - jakie rozwiązania wybrać? - alterWEB

 

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksowym montażem urządzeń. Instalujemy zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe systemy alarmowe w Gdyni Trójmieście i całym województwie pomorskim. Alarmy przewodowe przesyłają sygnały od czujników do centrali za pomocą specjalnych przewodów, które układa się pod tynkiem. Dlatego montażu tego typu systemów dokonuje się zazwyczaj podczas wykańczania domu, renowacji lub remontu. Przewodowa instalacja jest odporna na zakłócenia i ekonomiczna, jeśli chodzi o konserwację.

Szkolenia pracowników zabezpieczenia technicznego: Pracownik zabezpieczenia technicznego - montaż systemów alarmowych

 

W przypadku bezprzewodowych instalacji sygnały przekazywane są drogą radiową. Ta metoda zabezpieczania obiektów jest względnie nieskomplikowana w montażu, a ponadto możliwa do zastosowania w trudno dostępnych miejscach. Łatwo można ją rozbudować o dodatkowe podzespoły, a w przypadku przeprowadzki zdemontować i przenieść. Świetnie sprawdzi się w punktach handlowych i usługowych, budynkach komercyjnych, pomieszczeniach biurowych, mieszkaniach i domach jednorodzinnych.

Instalacje elektryczne – montaż systemów alarmowych w budynkach

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo instalacje alarmowe wiodących firm. Montujemy systemy alarmowe zarówno te najprostsze, jak i bardziej rozbudowane, o większym stopniu zaawansowania. Oferujemy obsługę niewielkich obiektów, takich jak domki letniskowe, kioski a także większych o podwyższonym stopniu ryzyka (sklepy jubilerskie, banki).

Korzystając z naszej pomocy, mają Państwo pewność, że instalacje alarmowe będą służyły przez wiele lat.

 

MONITORING

Jedną z głównych ofert naszej firmy jest montaż sieci monitoringu wizyjnego w technologii analogowej i cyfrowej, a także modyfikacja i serwisowanie istniejących instalacji. Montaż monitoringu przeznaczony jest do zwiększenia bezpieczeństwa oraz nadzoru przestrzeni, zamkniętych pomieszczeń, obiektów itp. w obrębie których zainstalowane zostały kamery przemysłowe. Dzięki konfiguracji nasze systemy monitoringu mają możliwość podglądania obrazu z kamer na żywo, a także oglądania nagrań z dowolnego miejsca na świecie. Oferujemy również pomoc w doborze wysokiej jakości zasilania awaryjnego (UPS) do systemów monitoringu domów i obiektów firmowych.

Czym jest monitoring wizyjny? - RODO w firmie, wdrożenie, oferta, ochrona danych osobowych

Montaż monitoringu (np. na osiedlu) oraz zapewnienie osoby za niego odpowiedzialnej gwarantuje spokój i bezpieczeństwo osób, mienia oraz dobytku.

Nasza firma ma doświadczenie w oferowaniu i montowaniu urządzeń takich, jak kamery przemysłowe (kamery CCTV, telewizja przemysłowa), kamery przemysłowe SDI FullHD czy rejestratory cyfrowe na terenie Gdyni, Trójmiasta i okolic. Urządzenia te mogą pomóc w ujęciu złodzieja okradającego ludzi czy sklepy na danym osiedlu. Nagrania stanowią niezbite dowody w sądzie i znacznie przyspieszają pracę policji, która na podstawie tablic rejestracyjnych lub cech charakterystycznych, jest w stanie bardzo szybko namierzyć przestępcę.

CCTV Monitoring Services | Steelforce Security UK Ltd

 

Nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę, że choć kamery CCTV doskonale sprawdzają się na niewielkich osiedlach czy w obiektach, to w przypadku większych przestrzeni, gdzie wymagana jest znaczna rozpiętość rozstawienia kamer, trzeba zastanowić się nad innymi rozwiązaniami. W takich miejscach doskonale sprawdzają się instalacje naszej firmy, które wykorzystują wirtualną sieć do komunikacji pomiędzy bazą, a samymi urządzeniami monitorującymi daną przestrzeń.

Monitoring pozwala zabezpieczać zarówno całe miasta, jak i pojedyncze obiekty, dlatego kamery są już obecne w szkołach, sklepach, centrach handlowych, a nawet w parkach czy na cmentarzach.

 

Systemy alarmowe, czujki ppoż, systemy przeciwpożarowe

 

INSTALACJE PRZECIWPOŻAROWE

Podstawowym kryterium funkcjonowania większości zakładów i firm jest higiena pracy oraz zapewnienie bezpieczeństwa personelowi. Niemal równie ważną kwestią okazuje się też ochrona danych, aktywów i dóbr zgromadzonych na terenie przedsiębiorstwa. Poza tym na wielu pracodawcach ciąży obowiązek stosowania się do wymogów ochrony przeciwpożarowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy usługi z zakresu montażu urządzeń i systemów pożarowych na terenie Gdyni, Trójmiasta i okolic w bibliotekach, przedszkolach, szkołach, bankach, biurach, magazynach, zakładach produkcyjnych, firmach handlowo-usługowych, domach i mieszkaniach.

Instalacje przeciwpożarowe - Montaż systemów PPOŻ w Olsztynie

 

W razie pojawienia się sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu osób przebywających w obiekcie, system przeciwpożarowy:

 • wykryje pojawiający się pożar,

 • ukaże miejsce jego powstania,

 • powiadomi najbliższy personel o zaistniałej sytuacji,

 • połączy się z systemem monitoringu Państwowej Straży Pożarnej .

W ramach naszych usług instalujemy różnorodne urządzenia przeciwpożarowe: ręczne ostrzegacze montowane wewnątrz i na zewnątrz, automatyczne czujniki dymu i ciepła. Ponadto nasi klienci mają możliwość wyboru spośród dwóch interesujących systemów sygnalizacji pożaru: konwencjonalnego – dedykowanego raczej małym i średniej wielkości obiektom oraz adresowalnego – stworzonego z myślą o bezpieczeństwie obiektów nieco większych.

Instalacje systemu PPOŻ - alarmy, zabezpieczenia przeciwpożarowe - Wrocław Tomando

 

W momencie zagrożenia system pożarowy może uruchomić urządzenia:

 • wentylację,

 • tryskacze,

 • systemy służące oddymianiu,

 • inne urządzenia gaszące.

 

 

WIDEODOMOFON WiFi VIDEODOMOFON DOMOFON DWURODZINNY (VDA-92A3- 2X VDA-40A3) • Cena, Opinie 9595970683 • Allegro.pl

 

DOMOFONY I WIDEODOMOFONY

Oferujemy montaż domofonów oraz wideodomofonów IP na terenie całego województwa pomorskiego. Montaż oraz serwis domofonów oraz wideodomofonów analogowych oraz w technologii IP. Domofony IP podłączone do sieci komputerowej umożliwiają zdalne połączenie się z aplikacją w telefonie komórkowym przez Internet . Rozwiązanie umożliwia też odbierania rozmów z poziomu aplikacji w telefonie komórkowym. Takie rozwiązanie umożliwia rozmowę z gościem zdalnie oraz otwieranie furtki lub bramy zdalnie w aplikacji.

Domofony bezsłuchawkowe. Montaż i programowanie - Dompodkontrola

Możliwość sterowania z poziomu domofonu lub wideodomofonu umożliwia rozmowę z np. kurierem i otworzenie mu furtki zdalnie. Takie rozwiązanie wyręcza użytkownika na fizyczne oczekiwanie na kuriera . Domofony i wideodomofony ip równierz sa integrowane z systemami CCTV. Kamerę z wideomofonu i domofonu możemy wykorzystać jako kolejna w naszym systemie CCTV.

Chciałbyś domofon lub wideomofon IP a nie masz poprowadzonych przewodów UTP typu skrętka ? Żaden problem oferujemy Domofony i wideodomofony cyfrowe wykorzystując instalacje po domofonach analogowych

 

Telewizja satelitarna i kablowa - BMS - SERWIS

Systemy TV Naziemnej I Satelitarnej

Oferujemy profesjonalny montaż anten satelitarnych, naziemnych DVB-T, radiowych oraz internetowych. Zapewniamy klientom odpowiedni sprzęt potrzebny do odbioru kanałów cyfrowej telewizji naziemnej.

Ponadto posiadamy w ofercie profesjonalny montaż zbiorczych instalacji antenowych do odbioru telewizji satelitarnej jak i naziemnej za pośrednictwem jednego systemu antenowego. Dysponujemy również na miejscu pełnym zakresem akcesoriów takich jak anteny satelitarne i naziemne, konwertery, przewody, wysięgniki, złącza, końcówki i kable oraz wszystkie inne elementy niezbędne do wykonania montażu anten.

Telewizja naziemna i satelitarna – szybki montaż anten

Nasza firma kieruje swoje usługi nie tylko do osób indywidualnych ale także firm i instytucji.

W sytuacji, kiedy będziecie Państwo potrzebowali fachowej porady prosimy o kontakt. Zaoferujemy Państwu profesjonalne usługi.

 

INSTALACJE ZBIORCZE TELEWIZJI SATELITARNEJ ORAZ TELEWIZJI NAZIEMNEJ DVB-T

Prezentujemy Państwu opis antenowych instalacji zbiorczych służących do odbioru radia, telewizji naziemnej DVB-T i telewizji satelitarnej w mieszkalnych budynkach wielorodzinnych.

Anteny Satelitarne i DVB-T - Telewizja dla domu – montaż anten, telewizja na karte – Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin,Przeczyce,Czeladz, Psary,Mierzęcice

Co to jest antena zbiorcza?

Antena zbiorcza SAT-DVB-T jest alternatywą dla indywidualnych anten satelitarnych do odbioru telewizji naziemnej DVB-T i radia. Zamiast wielu anten, na budynku znajduje się tylko jeden kompleks anten odbiorczych. Poprawna instalacja anteny zbiorczej zapewnia lepsze parametry odbioru niż antena indywidualna. Sygnał przychodzący jest rozprowadzany za pomocą multiswitchy, elementów aktywnych i pasywnych sieci oraz okablowania, aż do punktu odbioru w mieszkaniu.

Instalacja telewizyjna SATELITA plus DVB-T2 działają razem - MULTISWITCH - telewizja - ZBIORCZA - YouTube

Jak odbierać naziemną telewizję cyfrową?

Odbiór programów telewizji naziemnej jest możliwy poprzez podłączenie odbiornika telewizyjnego do gniazdka, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat abonamentowych.

Telewizja satelitarna w Gdyni i okolicach

Dostęp do olbrzymiej ilości programów satelitarnych uzyskuje się poprzez podłączenie, na trasie telewizora i gniazdka, własnego dekodera satelitarnego, bez konieczności wykonywania dodatkowych instalacji. Dekoder można nabyć podpisując umowę z takimi firmami jak: CANAL +, Cyfrowy Polsat, Orange. Wszystkie platformy cyfrowe oferują bogatą i różnorodną ofertę programów satelitarnych.

Telewizja naziemna i satelitarna – szybki montaż anten

Użytkownik, poprzez wybór odpowiedniego pakietu, może dopasować zestaw programów do swoich potrzeb i możliwości finansowych, wybierając te programy, które chce oglądać i za które chce płacić. Istnieje również możliwość podłączenia własnego odbiornika satelitarnego do odbioru programów niekodowanych (FTA), bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów abonamentowych.

Serwis, montaż, ustawienie anten Orange, Polsat i Canal+

Zalety antenowych instalacji zbiorczych

 • podwyższenie parametrów sygnału dostarczanego do odbiorników telewizyjnych poprzez:

  • zastosowanie dużych anten satelitarnych (dzięki temu uzyskujemy większy zapas sygnału w przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych – deszcz czy opady śniegu przestają stanowić problem),
   – użycie specjalistycznych anten kierunkowych do odbioru programów telewizyjnych-

  • montaż specjalistycznych wzmacniaczy do obróbki i wzmocnienia sygnałów telewizji satelitarnej i telewizji naziemnej,

 • zachowanie estetyki elewacji i dachu budynków,

 • brak zniszczeń dachów i elewacji poprzez wyeliminowanie anten indywidualnych, co powoduje uniknięcie przedwczesnych remontów dachów i elewacji, a co za tym idzie obniżenie przyszłych wydatków na fundusz remontowy,

 • mieszkańcy od strony północnej również uzyskują dostęp do sygnałów telewizji satelitarnej,

 • instalacje są bardzo funkcjonalne dzięki swojej uniwersalności i możliwości rozbudowy czy modernizacji

 

 

KONTAKT :

AM SYSTEM MONTAŻ ALARMÓW, KAMER, DOMOFONÓW

AM SYSTEM

ADAM SADŁO

ul. Stoigniewa 25B/9

81-256 Gdynia

tel. 791 759 835 ,  502 180 055

e-mail: ialarmy@wp.pl

www.firmbook.eu/montaz-alarmow-kamer-domofonow-gdynia-pomorskie

NASZA STRONA WWW - KLIKNIJ

  No results found.
  No results found.
  No results found.