Categories

building-interior-finishing-renovations
https://www.firmbook.eu/en/oknoprojekt

Okno Projekt

Name: Okno Projekt Country:
POLAND
NIP: 5422398915    Check registers   
REGON: 200240198    Check registers   
Province: podlaskie City: Białystok Street: Warszawska 21 lokal 205 Postcode: 15-063

Wire transfer


Pay with cash

Description

Firma Okno Projekt działa na rynku w Białymstoku, Łapach i okolicy od 1996 r. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z tymi którzy dbają o jakość swoich wyrobów. Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa naszej działalności. Przez wiele lat zdobyliśmy praktyczną oraz merytoryczną wiedzę, ale bezustannie podnosimy poziom oferowanych przez naszą firmę produktów i usług.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą oraz montażem okien i drzwi produkowanych z profili PCV Niemieckiego koncernu Salamander, profili drewnianych oraz aluminiowych. Posiadamy w swojej ofercie między innymi okna energooszczędne, pasywne, bramy garażowe oraz stolarkę drzwiową. Nasza oferta to między innymi:

Okna pcv

Sprzedażą i montażem okien pcv zajmujemy się od ponad 25 lat. Okna jakie polecamy produkowane są na systemach Rehau, Salamander oraz na okuciach Roto NT.
Więcej informacji o naszych oknach pcv w poniższym linku: https://www.bialystok-okna.pl/okna/

Drzwi tarasowe

Jeżelu chodzi o drzwi tarasowe proponujemy takie rozwiązania jak drzwi HS, drzwi Slide, drzwi PSD. Drzwi produkowane są przez Abakus Okna S.A.Więcej informacji na temat drzwi tarasowych w poniższym linku: https://www.bialystok-okna.pl/drzwi-tarasowe/

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne zbudowane na bazie systemu podtynkowego przeznaczone są do stosowania głównie w nowo budowanych domach. Rolety zewnętrzne podtynkowe zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję drzwi i okien, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego domu. Rolety podtynkowe doskonale wpasowują się w elewację stanowiąc jej integralną część. Więcej informacji na temat rolet zewnętrznych: https://www.bialystok-okna.pl/rolety/

    No results found.
    No results found.