PLATINUM

Kampa Andrzej Kancelaria Radcy Prawnego

E-business reliable company
Name: Kampa Andrzej Kancelaria Radcy Prawnego Country:
POLAND
NIP: 7392158773    Check registers   
City: Olsztyn Street: Dąbrowszczaków 19/6 Postcode: 10-540
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Wire transfer


Pay with cash

Description

Kampa Andrzej

Kancelaria Radcy Prawnego

SPRAWIEDLIWOŚĆ – RÓWNOŚĆ – ZAUFANIE
 

Dlaczego możesz Nam zaufać

 
Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Olsztynie świadczy usługi i porady prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego i pozostałych dziedzin prawa.

 

Kancelaria Prawna podejmuje zarówno długofalową, jak i doraźną współpracę oferując pomoc prawną dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Doradztwem prawnym objęte są również osoby indywidualne.

Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc i konsultacje prawne z takich dziedzin jak własność intelektualna, prawo autorskie i prawo prasowe. Zapewniamy również obsługę prawną w sprawach cywilnych, rozwodowych, spadkowych, mieszkaniowych, pracowniczych, administracyjnych, podatkowych, celnych, rentowych i emerytalnych oraz w sporach z instytucjami administracji publicznej.

W ramach obsługi prawnej firm oferujemy sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych, umów oraz przygotowanie apelacji i innych pism sądowych.

10 Najlepszych Kancelarii Prawnych we Wrocławiu, 2022  Kancelaria prawna - prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów - Biznes,  który sięga wysoko

Klienci Kancelarii reprezentowani są przed wszystkimi sądami zarówno cywilnymi, karnymi, gospodarczymi, jak i przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz przed Sądem Najwyższym i Trybunałem Konstytucyjnym.

Firmę Kampa Andrzej Kancelaria Radcy Prawnego wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK.

 

 

 

 

Zakres usług

Prawo cywilne

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo spadkowe

Prawo ubezpieczeń

Prawo konsumentów

Obrót nieruchomościami

Prawo majątkowe małżeńskie i niemałżeńskie

Prawo mieszkaniowe i własności lokali

i

Dochodzenie odszkodowań za niewykonanie umowy

Email

andrzej.kampa@wp.pl

Adres

Dąbrowszczaków 19/6

10-540 Olsztyn

    No results found.
    No results found.