PLATINUM

REG-MOT

E-business reliable company
Name: REG-MOT Country:
POLAND
NIP: 8172178768    Check registers   
City: Mielec Street: Traugutta 9B Postcode: 39-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Wire transfer


Pay with cash

Description

Turbosprężarki i turbiny – kompleksowy serwis, montaż i demontaż

Witamy na stronie internetowej FIRMY REG-MOT. Od początku naszej niespełna trzydziestoletniej działalności, zagadnieniem wokół którego funkcjonowała nasza firma były części samochodowe. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki, jednak główną specjalizacją firmy jest naprawa i regeneracja turbosprężarek oraz sprężarek powietrza. Czynności związane z montażem i demontażem turbiny również stanowią element naszej oferty. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz bogate doświadczenie zatrudnionych pracowników stanowią najmocniejsze atuty firmy REG-MOT. Dzięki temu, efekty wykonywanej przez nas pracy zostały docenione przez ponad 1000 zleceniodawców zarówno z kraju, jak i za granicy.

 
Nasza oferta stanowi doskonałe rozwiązane dla osób, które chcą zakupić wysokiej jakości turbosprężarki. Nie ulega wątpliwości, że propozycje firmy REG-MOT pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw z miasta Mielec.

Naprawa turbosprężarek - zaufaj profesjonalistom!

Przeprowadzana przez nas naprawa turbosprężarek cieszy się dużym uznaniem wśród zleceniodawców. Z powodzeniem obsługujemy zarówno serwisy samochodowe, jak i klientów indywidualnych. Nasze usługi są dostępne również dla podmiotów zlokalizowanych za granicą. Dzięki temu zdobywamy cenne doświadczenie, które procentuje w naszej codziennej pracy. Regeneracja turbosprężarek we współpracy z REG-MOT, z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W razie pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na stronie. W sprzedaży posiadamy zarówno turbosprężarki po regeneracji, jak i całkowicie nowe urządzenia. Niezależnie od interesującej Ciebie opcji, bez kłopotu wybierzesz turbiny zgodne ze swoimi wymaganiami.

W ramach naszych działań regenerujemy turbosprężarki, przeznaczone do użytkowania w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych – a także w maszynach budowlanych. Gwarantujemy, że powierzone nam turbosprężarki odzyskają pełną sprawność działania. Oferta firmy REG-MOT zlokalizowanej na terenie miasta Mielec zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientach.

Firma REG-MOT powstała z pasji do motoryzacji. Zamiłowanie do silników mamy we krwi. Przekazywane z pokolenia na pokolenie doświadczenie zaowocowało powstaniem w latach 80-tych niewielkiej firmy, która dziś jest jednym z liderów branży na podkarpaciu. Specjalizujemy się w regeneracji i naprawie:

 • sprężarek powietrza
 • turbosprężarek
 • głowic
 • belek
 • skrzyń biegów
 • alternatorów i innych podzespołów

Dotyczy to zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, jak i ciężkiego sprzętu budowlanego. Wykwalifikowana kadra oraz świetne zaplecze techniczne pozwala nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych zleceń. Nasze warszataty dysponują najnowocześniejszym sprzętem typu:

 • frezarki
 • tokarki uchwytowe, pociągowe szybkobieżne
 • wytaczarki
 • obrabiarki kół zębatych
 • prasy balansowe
 • szlifierki otworowe

Świadczymy kompleksowe usługi dla większości zakładów typu MPK, PKS, MZK w regionie. Nasz profesjonalizm doceniło już ponad 1000 klientów indywidualnych zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt:

Telefon: 608 536 389 / 602 297 349 

Telefon: +48 (17) 583 19 72

E-mail: biuro@regmot.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "REG-MOT"

ul.Traugutta 9B
39-300 Mielec

  No results found.
  No results found.