SOTBE baterie łazienkowe i kuchenne

Name: SOTBE baterie łazienkowe i kuchenne Country:
POLAND
City: Warszawa Street: Modlińska 6 Postcode: 03-216

Wire transfer

Bank account number: 04 1050 1230 1000 0092 1714 0319

Description

O firmie

Baterie łazienkowe i kuchenne w stylu skandynawskim

 

SOTBE BATERIA VORMA

 

Skandynawskie domy łączą w sobie prostotę i minimalizm z wysoką jakością i dbałością o naturalne środowisko. Chcemy, by te wartości wyróżniały również Twoje mieszkanie, dlatego proponujemy Ci baterie łazienkowe i kuchenne w stylu skandynawskim.

 

Dlaczego styl skandynawski?

 

Styl skandynawski to prostota, minimalizm i jasne barwy. Kolorem, jaki dominuje w skandynawskich wnętrzach, jest biel przełamana ciepłem naturalnego drewna.

Aranżacje domów i wnętrz w stylu skandynawskim są nowoczesne, oszczędne, ale harmonijne i tchnące spokojem. Chłód białych ścian ocieplają dodatki w pastelowych, kojących kolorach i światło – dobrane z namysłem lampy, kominki, kolorowe dekoracje. W pokojach i salonach królują kolorowe poduszki, miękkie i ciepłe tkaniny. Sprawiają, że chłodne wnętrze staje się bardziej przytulne, oswojone.

W łazienkach i kuchniach oprócz oświetlenia podobną rolę pełnią właśnie baterie stojące i baterie naścienne. Podkreślają formę głównego wyposażenia: wanny, kabiny prysznicowej i mebli. Dopełniają estetykę i wygodę wnętrza. 

Projektantom, którzy tworzyli nasze baterie do umywalek, kuchni i natrysków przyświecały jasne cele: Twoja wygoda podczas korzystania z wody, oszczędność w Twoim budżecie oraz korzyści dla środowiska. Jednocześnie prosta forma armatury miała podkreślić piękno Twojego wnętrza.

 

                                                  SOTBE projekt baterii VORMA     

 

Skandynawski design - funkcjonalność i oszczędność wody

 

Skandynawski styl to także funkcjonalność. Rozumiemy ją jako użyteczność i trwałość. Takie są również nasze baterie do łazienek i kuchni. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i technologii – aeratorów, systemów przepływowych i powłok – sprawia, że posłużą Ci przez wiele lat.

Czujemy przy tym odpowiedzialność za środowisko naturalne. Dlatego we wszystkich naszych produktach stosujemy rozwiązania wodooszczędne i energooszczędne, które pomagają ograniczyć zużycie wody i straty ciepła, tym samym zmniejszając Twoje koszty życia na co dzień. Dodatkowo ograniczają emisję hałasu i redukują zanieczyszczenia w wodzie, z której korzystasz.

 

                                                        

 

 

SOTBE® – projekty ważne społecznie

 

Działalność prowadzimy w sposób odpowiedzialny. Wiemy, że czysta woda jest darem, który nie został nam dany raz na zawsze. Dlatego stawiamy na technologie produkcji przyjazne dla środowiska. Angażujemy się w ważne społecznie projekty z zakresu ochrony przyrody. Inicjujemy oraz czynnie wspieramy ratowanie zagrożonych rodzimych gatunków roślin i zwierząt

Kupując nasze produkty, wspierasz realizowane przez nas projekty. Dołącz do naszych akcji, pozostaw zielony ślad na Ziemi. Zobacz więcej na SOTBE ECO LIFE STYLE 

 

Baterie kuchene i łazienkowe - sklep Sotbe

Komfortowy dom, w którym można odpocząć i nie ma potrzeby do zmartwień, to z pewnością cel każdego z nas. Odpowiedni sprzęt i urządzenia, którym nie tylko można zaufać, ale które wpasowują się w styl i pozwalają na przyjemne wrażenia estetyczne na każdym kroku są równie ważne jak elementy dekoracyjne. W naszej ofercie skupiamy się na stylu skandynawskim – to właśnie on definiuje proponowane przez nas wyposażenie łazienki. Sklep internetowy to ogrom baterii, które pozwolą na zadbanie o naszą przestrzeń mieszkalną w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

SOTBE to wysokiej klasy baterie kuchenne i łazienkowe. Sklep internetowy pozwala na znalezienie odpowiedniego modelu, dopasowanego do potrzeb danego pomieszczenia. Proponujemy zarówno warianty naścienne, jak i umywalkowe. Oczywiście, nie mogło u nas zabraknąć także deszczownic, drążków oraz baterii kuchennych i bidetowych.

SOTBE to idealne rozwiązania do domów i mieszkań. Każda łazienka nabierze klasy i szyku z minimalistycznymi i eleganckimi produktami z naszej oferty.

SOTBE
ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa

    No results found.
    No results found.