PLATINUM

PODHALAŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA

Name: PODHALAŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA Country:
POLAND
NIP: 7351073583    Check registers   
City: Nowy Targ Street: Podhalańska 2/58 Postcode: 34-400
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Wire transfer


Pay with cash

Description

PODHALAŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA

 KAZIMIERZ PUT

Szkoła powstała w 1995 roku z miłości do śniegu i aktywnego spędzania czasu. Kochamy to co robimy, uwielbiamy przekazywać wiedzę, podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Nasza wykwalifikowana, doświadczona, młoda i energiczna kadra czeka, żeby móc zarazić Ciebie i Twoich bliskich pasją do białego szaleństwa. Dla nas  najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort szkolenia Naszych kursantów, dlatego dla początkujących mamy do dyspozycji odpowiedni mały stok z taśmą narciarską i niewielkim orczykiem a zaawansowanych zapraszamy na stoki bardziej profesjonalne. Staramy się spełniać najwyższe standardy. Pierwsze kroki z Nami na nartach to sama przyjemność!

Wisła, Miejscowość turystyczna, Perła Beskidów

DOŚWIADCZENIE

Szkoła istnieje już ponad 20 lat, ciągle ulepszając system szkolenia i dostosowując stok tak, żeby nauka jazdy na nartach była łatwa i przyjemna. Jako właściciele szkoły sami szkolimy, wiemy co jest najważniejsze. Sami też jesteśmy rodzicami, dlatego znamy potrzeby tych najmłodszych kursantów, ich rodziców i nie tylko.

undefined

BEZPIECZEŃSTWO

jest najważniejsze. Staramy się zapewnić Naszym kursantom maksimum bezpieczeństwa podczas szkolenia i na stoku. Szkoląc się u Nas, dzieci otrzymują pomarańczową kamizelkę dla lepszej widoczności. Kursanci do 16 roku życia mają obowiązek noszenia KASKU jeździj w Nim i TY!

Szkoły narciarskie w Zieleńcu - Zieleniec Sport Arena

PROFESJONALIZM

 Nauczamy według programów nauczania Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego dla dzieci i dorosłych. Każdy instruktor naszej szkoły posiada odpowiednie doświadczenie, wykształcenie, uprawnienia i ubezpieczenie. Przede wszystkim szkolimy z pasja i indywidualnym podejściem do klienta!

Szkoła narciarska i snowboardowa Murzasichle SKI - szkoła narciarskia -  Murzasichle - Atrakcje turystyczne

W nadchodzącym sezonie proponujemy dla dzieci, młodzieży i dorosłych podnoszenie oraz doskonalenie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie u boku doświadczonych instruktorów. Zajęcia prowadzimy na najlepszych stokach które są oświetlone, sztucznie naśnieżane oraz codziennie przygotowywane przez ratrak.

Ski-World.pl - Szkoła Narciarska Śląsk Małopolska Podkarpacie (Katowice,  Gliwice,Tychy, Kraków, Tarnów, Krosno). Wyjazdy krajowe i zagraniczne.  Nauka jazdy na nartach dzieci i młodzieży - Strona główna

Dysponujemy wypożyczalnią oraz serwisem sprzętu narciarskiego, które mieszczą się na terenie kompleksu.

Nasza szkoła posiada dwa wyciągi przeznaczone do szkolenia, gdzie nasi doświadczeni instruktorzy mogą w bardzo bezpieczny i profesjonalny sposób nauczyć jazdy na nartach i snowboardzie.

Galeria - Snow4You

Szkoła narciarska oprócz nauki jazdy na nartach zajmuje się organizacją wielu imprez o charakterze integracyjnym oraz sportowo – rekreacyjnym dla różnych instytucji, szkół, osób prywatnych oraz grup zorganizowanych, w których mogą brać udział początkujący, jak również zawodnicy zrzeszeni w klubach.

 

KONTAKT :

PODHALAŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA

PODHALAŃSKA SZKOŁA NARCIARSKA KAZIMIERZ PUT

ul. Podhalańska 2/58
34-400 Nowy Targ

tel. 605 892 605

e-mail: narty@mom.pl

www.firmbook.eu/szkola-narciarska-podhale-nowy-targ

    No results found.
    No results found.
    No results found.