Telkom. Szmidt Mieczysław

Name: Telkom. Szmidt Mieczysław Country:
POLAND
City: Piła Street: Piastów 4 lok. 167 Postcode: 64-920
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Wire transfer


Pay with cash

Description

„Telkom” Szmidt Mieczysław to firma o ugruntowanej już pozycji na rynku telekomunikacyjnym. Swoje usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Piły, jednak na życzenie Klienta podejmiemy się realizacji zlecenia także w obrębie całego województwa wielkopolskiego.

Doświadczenie i wiedza

Lata praktyk w montowaniu instalacji telekomunikacyjnych, zaowocowały niezwykle rozwiniętą siecią rekomendacji, zbudowaną przez rzeszę usatysfakcjonowanych Klientów.

Nasze projekty instalacyjne spełniają wszelkie atesty i realizowane są zgodnie z warunkami technicznymi określonymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury, który wszedł w życie 12. kwietnia 2002 roku.

Bardzo konsekwentnie stosujemy się do propagowanego przez Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI Kodeksu Etyki Zawodowej. Nasi specjaliści posiadają doskonałe kwalifikacje oraz uprawnienia budowlane niezbędne do projektowania w specjalności telekomunikacyjnej.

Doskonałe przygotowanie merytoryczne i techniczne

Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych kontrahentów oraz nieustannie zmieniającym się wymaganiom rynku, konsekwentnie rozbudowujemy i ulepszamy nasze zaplecze sprzętowe. Narzędzia, z których wsparcia korzystamy oraz materiały eksploatowane podczas robót posiadają liczne autoryzacje oraz certyfikaty produktowe.

Jesteśmy profesjonalistami znającymi się na swoim fachu – gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, uszanowanie Państwa cennego czasu oraz rzetelność podczas wyceny projektu.

Telkom. Szmidt Mieczysław. Usługi telekomunikacyjne, montaż światłowodów

al. Piastów 4 lok. 167
64-920 Piła

Telefon: 509 445 668
E-mail: telkompila@op.pl

    No results found.
    No results found.