PLATINUM

BUTIK nie tylko FINANSOWY

Name: BUTIK nie tylko FINANSOWY Country:
POLAND
NIP: 9721331080    Check registers   
City: Mosina Street: Niezłomnych 5 Postcode: 62-050
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Pay with cash

Description

BUTIK nie tylko FINANSOWY

Opłaty za rachunki, ksero, wydruki, bindowanie, laminowanie, usługi kurierskie - to wszystko u nas.

 

BUTIK nie tylko FINANSOWY - przyjmujemy wszystkie rodzaje wpłat oraz przelewy zagraniczne. Niskie opłaty za energię,wywóz śmieci,telekomunikację oraz ZUS,US,Izba Celna. Szybki termin realizcji przelewów . Realizacja przelewów natychmiastowych. Płatnośc gotówką lub kartą.
Pożyczki Chwilówki (do 1000 zł) na okres 1 miesiąca. Zapraszamy!

 

Polacy kochają gotówkę. 215 mld zł w obiegu - Money.pl

 

W ramach działalności BUTIK nie tylko FINANSOWY posiada również wykupioną polisę ubezpieczeniową Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej biur usług płatniczych co gwarantuje 100% bezpieczeństwo wpłacanych przez Państwa środków pieniężnych.

 

Jak wpłacić pieniądze na konto? - przegląd możliwości - Moneteo

 

WAŻNE: Między BUTIK nie tylko FINANSOWY a bankiem nie ma żadnych pośredników i dlatego pieniądze trafiają na konto odbiorcy w 24 h. Gwarantujemy atrakcyjne ceny opłat w okolicy i miłą obsługę.

Każdy z naszych pracowników jest przeszkolony z zakresu prowadzenia punktu opłat co gwarantuje profesjonalną obsługę i pewność powierzonych pieniędzy.

Transakcje płatnicze są pobierane od godz. 8.00 do 15.00 Między godziną 15.00 a 16.00 są zlecane do realizacji do banku.

 

Punkt przyjmowania opłat

 

Przyjmowanie wpłat za:

 • Prąd

 • Gaz

 • Czynsz

 • Telefon

 • RTV

 • Telewizja

 • Internet

 • ZUS i US

 • Inne na dowolny rachunek

 • Świadczymy usługę płatności w każdej obcej walucie w tym również EURO

 • Usługi biurowe (np.: ksero, fax, wydruki A4,A3, itp.)

Wpłata gotówki na konto – jak to zrobić bezpiecznie?

 

BUTIK nie tylko FINANSOWY

 

Akceptacja Kart

Opłaty kartą i wypłata gotówki. Najszybsze rozliczenie operacji D+1.

 

Ubezpieczenie OC

Obowiązkowe ubezpieczenie OC Biura Usług Płatniczych.

 

BUTIK nie tylko FINANSOWY - USŁUGI KURIERSKIE

Tanie przesyłki kurierskie | Porównywarka kurierów Sendit.pl

 to firma, która za cel postawiła sobie kompleksową obsługę logistyczną na najwyższym poziomie, zachowując przy tym najlepsze ceny na rynku.

Korzystając z naszych usług zyskujesz:

 • Profesjonalną obsługę przesyłek miejskich, krajowych oraz międzynarodowych za pośrednictwem najlepszych firm kurierskich,

 • Najlepsze ceny na rynku,

 • Indywidualne warunki dla stałych klientów,

 • Opiekuna zarówno w naszej firmie, jak i po stronie naszych przewoźników.

✓ KurJerzy.pl | Święta czyli mobilizacja - firmy kurierskie gotowe na szczyt

 

Dzięki takiemu podejściu zaufały nam już firmy produkcyjne, kancelarie prawne, biura rachunkowe, sklepy internetowe, fundacje, a nawet sądy. 

Za pośrednictwem BUTIK nie tylko FINANSOWY możesz wysyłać przesyłki na 3 sposoby:

 • Zamawiając kuriera do domu lub firmy przez telefon lub e-mail.

 • Nadając i odbierając przesyłki bezpośrednio w punkcie.

 • Zamawiając kuriera do dowolnego miejsca na świecie, aby odebrał przesyłkę i dostarczył ją w inne wskazane miejsce.

Najlepsze firmy kurierskie 2021 | Pibja

Dlaczego wybrać BUTIK nie tylko FINANSOWY?

 • Z nami wyślesz wszystko. Traktujemy to bardzo poważnie. Nasze umowy przewidują wysyłkę zarówno paczek paczkomatowych, jak i masek samochodowych i jeszcze większych gabarytów. Transport dedykowany lub cały samochód? Da się zrobić!

 • Zyskasz indywidualnie podejściem które nie jest pustym sloganem. Mamy na tyle szeroką ofertę, że możemy dopasować ją do klienta - nie musimy dopasowywać klienta do swojej oferty.

 • Zostaniesz kompleksowo obsłużony - przesyłki to nasz jedyny, główny biznes. U nas nadasz paczkę, odbierzesz paczkę, spakujesz przesyłkę, złożysz reklamację, założysz interwencję, a nawet zaplanujesz logistykę.

 • Ponieważ mamy doświadczenie - obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, firmy małe i korporacje, urzędy, szpitale, centra handlowe. Realizujemy wysyłki dokumentów przetargowych.

 • Obsłużą Cię giganci z branży - nasi partnerzy to firmy rzetelne i sprawdzone firmy.

 • Możesz nadać krajowe przesyłki na terenie całej Polski nadając zdalnie lub stacjonarnie w dziesiątkach punktów partnerskich.

 • Zostaniesz obsłużony bez względu na skalę. Wystarczy, że potrzebujesz taniej i rzetelnej wysyłki na czas.


Dopasujemy dziś ofertę specjalnie dla Ciebie i dostarczymy rozwiązań solidnych i niezawodnych w przystępnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!
 

BUTIK nie tylko FINANSOWY - USŁUGI KSERO I WYDRUK

Jak otworzyć punkt ksero?

Metoda kserograficzna w dosłownym tłumaczeniu : ksero - (z greckiego suchy) - graficzny - (technika pozwalające na powielanie rysunku , tekstu z uprzednio przygotowanego oryginału).

Kopiowanie metodą kserograficzną jest to proces otrzymywania kopii, tj. odtwarzania oryginalnych obrazów, tekstów, rysunków technicznych, projektów, zdjęć , folderów ulotek itp. umieszczonych na jakimkolwiek nośniku: papier, folia, szkło, tkanina, kalka kreślarska, płótno, drewno itp. na inny materiał, nie koniecznie papier.

 

Zakres usług prowadzonych przez nowoczesny punkt ksero

 

Współczesna technika pozwala na przenoszenie obrazów również na takie materiały jak folia przezroczysta , folia samoprzylepna , kalka kreślarska , porcelana (foto kubki) , puzzle , torby reklamowe , papiery specjalne , papiery kolorowe , tkaniny (koszulki, bielizna, pościel itp.).
Przenoszenie (kopiowanie) suchą metodą bez udziału kąpieli chemicznych , pozwala uzyskać kserokopie czarno-białe, jakość tych kserokopii uzależniona jest w głównej mierze od jakości urządzeń do kopiowania czyli kserokopiarek. Współczesne kserokopiarki czarno białe, to urządzenia posiadające najnowocześniejsze rozwiązania techniki , elektroniki i automatyki.

 

Ksero – Bielsko-Biała | usługi kserograficzne – firma POL-DRUK

Dzięki temu, że powstające obrazy tworzone są za pomocą optyczno-cyfrowej techniki laserowej gdzie precyzja i jakość jest porównywalna a niekiedy nawet lepsza od fotografii możemy przeprowadzać w trakcie procesu kopiowania czarno-białego bardzo dużo różnych czynności zmieniających efekt końcowy kserokopii. Między innymi możemy powiększać i zmniejszać, wybierać lub kasować z oryginału interesujący nas fragment, zmieniać dowolnie kolory w całości lub fragmentach, przyciemniać lub rozjaśniać, zrobić lustrzane odbicie, negatyw oraz wiele innych.

 

GRADEX.PL - Drukarnia Wrocław - Ksero, Druk, Skanowanie, Bindowanie

 

BUTIK nie tylko FINANSOWY to nie tylko miejsce, w których wykonamy usługi kopiowania dokumentów, ale też inne usługi z zakresu małej poligrafii. Najczęściej jest to oprawianie prac i materiałów drukowanych, bindowanie, pieczątki, sprzedaż akcesoriów i papieru do drukarki, materiałów papierniczych i piśmienniczych, a nawet punkt lotto. Punkt ksero w Mosinie i jego lokalizacja w pobliżu głównej ulicy, nieodległych urzędów, szkół, uczelni, sądów i podobnych instytucji wymagających od interesantów kopiowania dokumentów jest idealna.

 

 

KONTAKT :

BUTIK nie tylko FINANSOWY

BUTIK nie tylko FINANSOWY

ul. Niezłomnych 5

62-050 Mosina

tel. 664 031 212 , 608 495 653

mosina@hdcc.pl

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE - SPRAWDŹ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  No results found.
  No results found.
  No results found.