Fabryka Marzeń

Nazwa: Fabryka Marzeń Kraj:
Polska
NIP: 1181747357    Sprawdź rejestry   
Województwo: mazowieckie Miasto: Świętochów Ulica: Polna 2 Kod pocztowy: 05-555

Opis

Fabryka Marzeń to miejsce, w którym przygotowano liczne atrakcje dla najmłodszych, m.in. prawdziwy domek Hobbita, statek piracki, wioskę indiańską, strefę średniowiecza czy też magiczny plac zabaw. Wewnątrz budynku powstają drewniane i materiałowe zabawki i akcesoria dziecięce, a najmłodsi mogą wziąć udział w licznych warsztatach, m.in. kulinarnych czy modowych.

 
 •  
Legenda o Fabryce Marzeń

W pewnym, małym miasteczku, stała Fabryka, która od lat produkowała te same towary. Ciągle te same! Z nudów ziewała i ziewała, nawet spóźniała się z pracą! A czasem wręcz zapominała rozpalić ogień w swoim piecu, o co największe pretensje do niej, miały okoliczne koty. Burmistrz miasteczka doszedł do wniosku, że Fabryka jest już stara, a nawet bezużyteczna. Któregoś dnia nakazał swojemu sekretarzowi wywiesić na tablicy ogłoszeń, stosowne zarządzenie, w którym poinformował o swojej woli rozebrania Fabryki na cegły i wyrzucenia jej na wysypisko śmieci!

W miasteczku, nikt, oczywiście poza Burmistrzem, nie potrafił zrozumieć tej decyzji. Mieszkańcy posmutnieli. Posmutniała też Fabryka. Niczym nos, zwiesiła swój wysoki komin i postanowiła, że nocą opuści niewdzięczne miasteczko. Szła więc pustymi ulicami, czasem zaglądała do okien domów. Mijała rozświetlone wystawy sklepowe, na których były przeróżne zabawki: misie pluszowe, gałgankowe lale, drewniane koniki bujane, puchowe pierzynki dla maluszków, wesołe pajacyki.... I wtedy, przypomniała sobie o czym marzyła i do czego nadaje się najbardziej na świecie! Ona, zawsze chciała spełniać marzenia!

Rano, smutni mieszkańcy nie mogli uwierzyć własnym oczom - w miejscu w którym, jeszcze do wczoraj, stała ich Fabryka, teraz nie było nic! Tylko puste pole i zmarznięte koty. W miasteczku zawrzało!

Długo trwały pertraktacje - najpierw z Burmistrzem, a zaraz potem z samą Fabryką, która daleko nie odeszła, zatrzymała się przy najbliższym rozstaju dróg.

I jak to w każdej bajce bywa, wszystko skończyło się dobrze. Fabryka wróciła na swoje dawne miejsce. Postawiła jednak warunek. Jaki? Chce zmienić profil produkcji. Tak też się stało. Zaczęła spełniać marzenia wszystkich odwiedzających. Od Burmistrza dostała nową, lśniącą tablicę z napisem: "Fabryka Marzeń", a od dzieci dużo uśmiechów.

Bo wszystkie marzenia są do spełnienia
 

Fabryka Marzeń

 •  
 •  
 
Poduszka Panda Poduszka Panda
120,00 zł
 
 
Ale Żyrafa!!! Ale Żyrafa!!!
300,00 zł
 
 
 
Poduszka kotek Poduszka kotek
120,00 zł
 
 
 
 

Fabryka Marzeń - warsztat, urodziny, przygody dla dzieci

Oferta   warsztat

Min. 15 osób

2 godziny

Warsztaty

od 50zł / osoba

+ 1 opiekun gratis

* przy większych grupach rabaty

 

 

WIĘCEJ

Oferta urodziny

Min. 15 osób

2 godziny

Zabawy

+ poczęstunek i tort

od 40zł / osoba

 

 

 

WIĘCEJ

 

Przygoda i warsztat

Min. 15 osób

4 godziny

Atrakcji

od 80zł / osoba

+ lunch box

+ 2 opiekunów gratis

* przy większych grupach rabaty

 

WIĘCEJ

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 
 

 

 

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.