PLATYNOWY

PHU MM SYSTEM

Nazwa: PHU MM SYSTEM Kraj:
Polska
NIP: 7851037320    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kórnik Ulica: Śremska 32a/5 Kod pocztowy: 62-035
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 48 1020 4160 0000 2602 0205 8964

Płatność gotówką

Opis

  PHU MM SYSTEM MIKOŁAJ MAĆKOWIAK

Firma MM System zapewnia usługi instalacyjne i serwisowe od 2018 roku. Właścicielem działalności jest Mikołaj Maćkowiak, a siedziba firmy mieści się w Kórniku na terenie województwa wielkopolskiego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i firm i przedsiębiorstw.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz zaangażowaniu i wysokiej klasy narzędziom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy od podstaw między innymi instalacje grzewcze, wodno - kanalizacyjne i gazowe. Zajmujemy się montażem, a także serwisem klimatyzacji, ogrzewania gazowego, instalacji hydraulicznej i kanalizacyjnej, rekuperacji i wentylacji. Jakość i temperatura powietrza mają istotny wpływ na samopoczucie, zdrowie i wydajność człowieka.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dlatego też warto jest zainwestować w jedno z powyższych rozwiązań w swoim domu, biurze czy przedsiębiorstwie. Swoim klientom zapewniamy także sporządzenie projektu instalacji, który dopasowujemy do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta. Jesteśmy od tego, aby zaproponować najkorzystniejsze opcje dobrane na podstawie specyfiki danego budynku lub lokalu. Lubimy wyzwania, dlatego chętnie podejmujemy się dużych lub nietypowych zleceń.

Instalacje wod-kan / sanitarne

Profesjonalnie wykonana instalacja wodno-kanalizacyjna to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa każdego domu. Szczelna, cicha a przede wszystkim bezawaryjna. To jest możliwe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz armatury od najlepszych producentów.

PHU MM System klimatyzacja,instalacje wod-kan c.o gaz, pompy ciepła - Wykonawca Instalacji Grzewczych, Klimatyzacyjnych I Wentylacyjnych w: Kórnik

Wykonujemy projekty oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz przyłącza do kanalizacji sanitarnej. Optymalne zaprojektowanie sieci rur i połączeń ma istotne znaczenie. Dlatego wieloletnie doświadczenie oraz precyzja wykonania mają tu kluczowe znaczenie.

Z dbałością o szczegóły oferujemy kompleksowe usługi i instalacje wod-kan. W ofercie wykonanie instalacji wod-kan w budynkach mieszkalnych i usługowych:
• wykonanie przyłącza do kanalizacji sanitarnej,
• projektowane instalacji wod-kan,
• wymiana, serwis i naprawa instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Instalacje wodne

Projektowanie oraz wykonanie systemów i instalacji wodnych. Oferujemy niezbędne materiały do wykonania instalacji.

Instalacje kanalizacyjne

Wykonujemy instalacje kanalizacji podziemnej oraz wewnętrznej w budynkach mieszkalnych i usługowych

 

Instalacje gazowe w domu

Oferujemy rożne możliwości w zakresie doboru systemu grzewczego w układzie centralnego ogrzewania.

Jakie są zalety instalacji gazowych?

MM System PHU Mikołaj Maćkowiak - Instalacje sanitarne i grzewcze Kórnik • pkt.pl

Do określenia zalet instalacji na gaz musimy przyjąć jedno założenie – stosowane w układach kotły gazowe muszą być wysokiej jakości. To może stworzyć wiele zalet takiego rozwiązania – nawet tych najbardziej oczywistych. Oto parę z nich.

 • Automatyzacja instalacji grzewczej – sterowanie oraz zarządzanie system gazowym można w pełni automatyzować w domu czy na odległość. Odpowiedni kocioł gazowy z dołączonymi czujnikami sam będzie regulował temperaturę w pomieszczeniach.
 • Czystość i bezpieczeństwo – kotły gazowe są praktycznie bezobsługowe i nie wymagają czyszczenia z odpadów spalania. Takie instalacje nie generują brudu.
 • Ekologia – kocioł gazowy kondensacyjny nie produkuje popiołu, nie emituje szkodliwych substancji. Takie kotły praktycznie nie tworzą niekorzystnych dla środowiska odpadów.
 • Oszczędność miejsca – dzięki instalacji grzewczej znika konieczność przechowywania materiału do spalania jak pellet czy węgiel, co znacząco oszczędza miejsca w domu.
 • Sprawność energetyczna – instalacje gazowe wykazują wysoką sprawność energetyczną, sięgającą nawet kilkunastu procent. Możemy uzyskać ciepłą wodę praktycznie w czasie rzeczywistym.

10 opinii o PHU MM System Klimatyzacja (Wykonawca instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych) w Nowa Sól (Lubuskie)

Każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety a ich zastosowanie jest uwarunkowane dostępnością wybranego paliwa oraz konstrukcją lokalu.  Dostępność w lokalu gazu i zastosowanie ogrzewania gazowego to bardzo duży komfort i wygoda. Aktualnie kotły pozwalają na pełną automatyzację i harmonogram grzania. Montujemy w wariantach z podgrzewaczami C.W.U.

Kotły gazowe

Wykonujemy systemy oparte o ogrzewanie gazowe. Kompleksowy projekt oraz  bezpieczny montaż u klienta. W ofercie piece gazowe renomowanych producentów jak Buderus czy Immergas.

Montaż wentylacji w Poznaniu i okolicach

Właściwy montaż wentylacji zapewnia komfort ludzi, roślin i zwierząt. Wpływa także na pracę urządzeń elektrycznych, regulując wilgotność odpowiednią dla układów elektronicznych i osób, przebywających we wnętrzu. Ponadto system zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni w miejscach zawilgoconych i poprawia samopoczucie mieszkańców. Zapewnia je wymiana 30 m³ świeżego powietrza na godzinę. Dlatego przy ograniczonej wentylacji albo jej braku (szczelne okna i drzwi) najczęstszymi objawami są np. poranne zawroty i bóle głowy, alergie, podrażnione błony śluzowe i inne dolegliwości. Jedynym lekarstwem na nie jest dobre przewietrzanie wnętrz.

PHU MM System klimatyzacja,instalacje wod-kan c.o gaz, pompy ciepła - Wykonawca Instalacji Grzewczych, Klimatyzacyjnych I Wentylacyjnych w: Kórnik

Wentylujemy pomieszczenia mieszkalne, biura, hale, garaże i inne wnętrza, w których jest konieczna wymiana zanieczyszczonego powietrza na świeże i jego oczyszczania przy użyciu urządzeń wentylacyjnych. W obiektach, w których tradycyjna wentylacja się nie sprawdza, możemy zainstalować rekuperatory.

Dostępne rodzaje wentylacji:

W praktyce stosuje się różne typy wentylacji.

Wentylacja naturalna

Najzwyklejszy przeciąg między jednym a drugim otworem w pomieszczeniu (np. oknem a drzwiami, oknem a oknem).

Wentylacja grawitacyjna (podstawowa)

Kompleksowa obsługa instalacji - Strona Główna - MM-System

Tradycyjny i cały czas najpopularniejszy rodzaj wentylacji domów. Zużyte powietrze jest usuwane poza budynek przez kanały wywiewne w wyniku naturalnego ciągu powietrza. Jest on wynikiem różnicy ciężaru powietrza ogrzanego w domu i chłodnego na zewnątrz. Wobec tego wentylacja grawitacyjna działa najskuteczniej zimą, gdy wnętrze domu jest ogrzewane. Problemem pojawia się latem, gdy różnice temperatur w zasadzie nie występują. Dodatkowo w domach z bardzo szczelną stolarką bez nawiewów najzwyczajniej brakuje dopływu odpowiedniej ilości powietrza. Dlatego wentylacja grawitacyjna bywa wspomagana dodatkowymi urządzeniami mechanicznymi i bardziej zaawansowanymi systemami odbioru ciepła, by zapewnić najbardziej efektywne przewietrzanie obiektów.

Wentylacja mechaniczna

Polega na wymuszeniu ciągu powietrza przez specjalne urządzenia, dzięki czemu można regulować ilość przepływanego powietrza i ilości świeżego powietrza doprowadzanego do pomieszczeń. Aby ograniczyć straty ciepła stosuje się rekuperatory powietrza. Ciepłe powietrze usuwane z budynku „mija” się w kanałach z czystym zimnym powietrzem i je ogrzewa. Montaż rekuperatora umożliwia odzysk ciepła, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów za ogrzewanie. Rekuperacja jest popularną metodą, aby sprawić, by użytkowanie budynku było oszczędniejsze. Trzeba jednak pamiętać, że kanały wentylacyjne i klimatyzacyjne wraz z centralami i filtrami wymagają okresowych przeglądów i czyszczenia w innym przypadku zamiast korzystać ze świeżego powietrza będziemy mieli siedlisko bakterii i grzybów systematycznie nawiewanych do pomieszczeń.

Wentylacja hybrydowa (mechaniczna + grawitacyjna)

Dlaczego wentylacja hybrydowa - DARCO

Połączenie wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej w okresie letnim, kiedy model grawitacyjny ma małą sprawność, wspomaga się działaniem specjalnych urządzeń (wentylacja mechaniczna).

Objawy złej wentylacji domów:

 • ciąg wsteczny powietrza przez kratki wentylacyjne,
 • grzyby i pleśń na ścianach,
 • skraplająca się woda na szybach oraz innych powierzchniach,
 • złe samopoczucie mieszkańców.

 

Montaż klimatyzacji Poznań i okolice

W trakcie montażu urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno na etapie prac budowlanych, jak i tych związanych z instalacją chłodniczą, wykorzystujemy wysokiej klasy narzędzia. Gwarancją sukcesu jest staranne i dokładne wykonanie montażu klimatyzacji. Poznań jest coraz gęściej zabudowanym miastem. Przybywa wiele budynków, które wymagają takich urządzeń, a ich poprawny montaż zdecydowanie obniża prawdopodobieństwo wystąpienia usterek w późniejszym czasie. Co więcej, regularny serwis minimalizuje szanse usterki niemal do zera.

MM System PHU Mikołaj Maćkowiak - Instalacje sanitarne i grzewcze Kórnik • pkt.pl

Przed podjęciem prac, nasi pracownicy są w stanie zaproponować Państwu najbardziej dogodną lokalizację jednostek wewnętrznych, a także miejsce, gdzie powinna znaleźć się jednostka zewnętrzna klimatyzatora. Co więcej, w naszej ofercie znajduję się wiele modeli, które wizualnie będą pasować w stylowych salonach, czy w nowocześnie zaprojektowanych sypialniach. Dzięki współpracy z najlepszymi markami na rynku (Rotenso, Mitsubishi i Daikin), jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysokiej jakości urządzenie oraz profesjonalny montaż klimatyzacji, a także jego późniejszy serwis. W trakcie prac montażowych przeprowadzamy niezbędne testy szczelności układu chłodniczego, a także odpływu skroplin w układzie. Po zakończeniu tych procedur klimatyzacja może zostać uruchomiona i służyć długie lata.

Klimatyzacja z montażem w Poznaniu i okolicach

Zestaw klimatyzacji składa się z dwóch elementów: wewnętrznego oraz zewnętrznego. Do jednostki wewnętrznej dołącza się specjalne rury chłodnicze, które są zakończone szybkozłączką (klamrą) przeznaczoną do wpięcia do jednostki zewnętrznej. Przygotowując montaż klimatyzacji instalujemy urządzenie w taki sposób, aby odległości pomiędzy zewnętrzną i wewnętrzną jednostką były jak najmniejsze.

10 opinii o PHU MM System Klimatyzacja (Wykonawca instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych) w Nowa Sól (Lubuskie)

Dzięki temu będzie możliwe uzyskanie większej szybkości w działaniu układu, a także osiągnięcie znacznych oszczędności w eksploatacji urządzenia. Nasza firma oferuje możliwość zakupu klimatyzacji z montażem w Poznaniu i okolicach. Instalacja klimatyzatorów jest na pierwszy rzut oka bardzo łatwa, ale wymaga profesjonalnego montażu, którym zajmują się nasi pracownicy. Montaż klimatyzacji odbywa się najczęściej w czterech krokach:

 • wybór odpowiedniego miejsca dla jednostki wewnętrznej,
 • mocowanie panelu klimatyzacji,
 • wykonanie otworu w ścianie,
 • zawieszenie jednostki wewnętrznej na panelu.

Sam proces wydaje się być bardzo prostym, jednak montaż przez doświadczonych fachowców pozwoli na bezbłędne działanie urządzeń klimatyzacyjnych w każdym pomieszczeniu.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MM System w Kórniku. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod podanym numerem telefonu.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

PHU MM SYSTEM

PHU MM SYSTEM MIKOŁAJ MAĆKOWIAK

ul. Śremska 32a/5

62-035 Kórnik

tel. 783 749 988

e-mail: mmsystem@interia.com

www.firmbook.eu/instalacje-grzewcze-gazowe-wentylacyjne-klimatyzacja-poznan

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.