PLATYNOWY

KLIMA-TEL-BUD ADAM TELECKI

Nazwa: KLIMA-TEL-BUD ADAM TELECKI Kraj:
Polska
NIP: 5321597895    Sprawdź rejestry   
Miasto: Wiązowna Ulica: Kościelna 43 Kod pocztowy: 05-462
Telefon: 502-309-204 Email: klimatelbud1@wp.pl Strona WWW: klimatelbud.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 23 1500 1878 1218 7004 0083 0000

Płatność gotówką

Opis

KLIMA-TEL-BUD
ADAM TELECKI

 

O nas

Firma KLIMATELBUD powstała w 2001 roku. Od początku swojej działalności naszym głównym celem jest sprzedaż i montaż profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych firmy Fujitsu General, których jesteśmy autoryzowanym dealerem. Naszym głównym celem jest dotarcie do jak największej liczby klientów poprzez profesjonalną sprzedaż , montaż oraz serwis klimatyzatorów Fujitsu General jak i również pomp ciepła Fujitsu General. Podstawową dewizą Klimatelbud. jest rzetelność obsługi, terminowość dostaw, kompetencja, elastyczność oraz rozsądne ceny. Jesteśmy dumni z tego, że na stałe zaufali nam klienci należący do polskiej czołówki największych firm i przedsiębiorstw.


Brak dostępnego opisu zdjęcia.
 

Nasza oferta

SPRZEDAŻ I MONTAŻ

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory zapewniające najwyższy komfort i wydajność.
Budując nasze instalacje korzystamy tylko ze sprawdzonych marek oraz rozwiązań.


Zbliżenie na pompę ciepła poza domem
 

SYSTEMY CHŁODZENIA

SPLIT

Najbardziej popularne rozwiązania dla klimatyzacji komfortu do indywidualnych pomieszczeń. Rozbudowany typoszereg pozwala na montaż w pomieszczeniach o zróżnicowanej kubaturze i architekturze. Wszystkie klimatyzatory typu SPLIT pracują w trybie pompa ciepła czyli są to urządzenia chłodząco – grzejące. Poprzez ograniczenie części składowych jednostka wewnętrzna uzyskała kompaktową obudowę. Implementacja nowoczesnych osiągnięć elektroniki, pozwalających na kontrolę i sterowanie pracą urządzenia, ogranicza do minimum zużycie energii oraz podnosi komfort użytkowania.

Kobieta trzyma pilota, aby uruchomić grzejnik

 

MULTI SPLIT

Kategoria produktów do klimatyzowania dwóch, trzech lub czterech indywidualnych pomieszczeń. Gama jednostek pozwala dopasować się do specyfiki pomieszczeń. Rozwiązanie MULTI poszerza zalety urządzeń typu SPLIT dzięki możliwości zastosowania jednej jednostki zewnętrznej podłączonej do jednostek wewnętrznych.

 

SYSTEMY VRF

Systemy VRF ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego umożliwiają regulację przepływu tego czynnika w zależności od zapotrzebowania klimatyzowanego obiektu na chłód lub ciepło. Innymi słowy, układy te dopasowują swoją wydajność chłodniczą lub grzewczą do rzeczywistych, wymaganych w danej chwili warunków eksploatacji. W zależności od potrzebnej mocy oraz wielkości pomieszczeń lub budynków wyróżnia się kilka wariantów systemu VRF. Najpopularniejsze z nich to VRF J, VRF V oraz VRF S.

 

BIG MULTI

Systemy Big Multi to możliwość podłączenia do czterech jednostek wewnętrznych o dużej mocy do jednej jednostki zewnętrznej. Wyróżnia się dwa tryby pracy tych systemów. W działaniu symultanicznym tryb chłodzenia i grzania jest jednakowy dla wszystkich jednostek. Pracę urządzeń reguluje się jednocześnie dla każdej jednostki. Z kolei w trybie pracy niezależnej, system może pracować jednocześnie w różnych trybach. Dwa obiegi chłodnicze dają możliwość przełączenia niektórych jednostek w tryb grzania, podczas gdy pozostałe pracują w trybie chłodzenia.

 

OSUSZACZE

Urządzenia przeznaczone do osuszania pomieszczeń poprzez obniżanie wilgotności powietrza i utrzymywanie jej na określonym poziomie. Osuszanie w warunkach domowych to komfort związany z usuwaniem nadmiaru wilgoci z garaży, domowych basenów, piwnic oraz pomieszczeń remontowanych poza sezonem letnim.

Wnętrze dekoracji klimatyzacji

 

Serwis

Proponujemy doskonałe rozwiązanie na bezawaryjną pracę klimatyzacji zainstalowanej w pomieszczeniach. Podpisując umowę serwisową otrzymujecie Państwo następujące korzyści:

1. Gwarancja 5 letnia obowiązuje przy podpisaniu umowy konserwacyjnej według zaleceń podanych w książce gwarancyjnej producenta.
2. Utrzymanie stanu pełnej funkcjonalności i czystości urządzeń klimatyzacyjnych.
3. Stały nadzór nad poprawnością działania urządzeń.
4. Doradztwo techniczne, szkolenia podczas wykonywania okresowych przeglądów.
5. Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne – wykonywane zgodnie z przewidzianym przez producenta harmonogramem i warunkami środowiskowymi, w których pracuje klimatyzacja.
6 Naprawy pogwarancyjne i gwarancyjne wykonywane w terminie korzystnym dla klienta.
7 Łatwa i czytelna procedura zgłoszeń serwisowych, formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.
8. W zależności od warunków pracy urządzenia oferujemy miesięczne lub półroczne przeglądy instalacji


Klimatyzator z przepływami zimnego powietrza na realistycznej ilustracji wektorowych na ścianie
 

Kontakt

KLIMA-TEL-BUD ADAM TELECKI

KLIMA-TEL-BUD
ADAM TELECKI

 

ul. Kościelna 43

05-462 Wiązowna

Tel. 502-309-204

E-mail: klimatelbud1@wp.pl

Nasz formularz kontaktowy - Kliknij

Nasza strona - Sprawdź

NASZE SOCIALMEDIA - KLIKNIJ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.