MB-86

odsłony   113

Profil Aluprof MB-86

System okienno-drzwiowy o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. MB-86 to pierwszy na świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze.

Szerokie przekładki termiczne o nowym kształcie, pozwalają na zastosowanie dodatkowej przegrody w strefie izolacji profili. Dwukomponentowa uszczelka centralna doskonale uszczelnia i izoluje termicznie przestrzeń pomiędzy skrzydłem i ościeżnicą

Duży zakres kształtowników gwarantuje uzyskanie wymaganej estetyki i wytrzymałości konstrukcji. Kształty profili dostosowane do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych.

Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb, w tym także dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych. Odwodnienie profili dostępne w dwóch wariantach: tradycyjne lub ukryte. Możliwość wykonania okien i drzwi antywłamaniowych w klasach RC1 - RC3.

 

Wiecej informacji dostepnych pod adresem https://www.amokna.pl/aluprof-mb-86

MB-86