PLATYNOWY

USŁUGI ELEKTRYCZNE ELEKTRYKA BUDOWLANA

Nazwa: USŁUGI ELEKTRYCZNE ELEKTRYKA BUDOWLANA Kraj:
Polska
NIP: 5651313547    Sprawdź rejestry   
Miasto: Krzywowierzba Ulica: 16A Kod pocztowy: 22-205

Przelew na rachunek bankowy

Opis

USŁUGI ELEKTRYCZNE ELEKTRYKA BUDOWLANA
 

O mnie

Elektryk z dużym doświadczeniem. Nowe instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Modernizacja starych instalacji elektrycznych. Biały montaż i inne prace związane z elektryką budowlanka. Realizuje zlecenia od 2017 roku.


Elektryk Mężczyzna Pracuje W Rozdzielnicy Z Elektrycznym Kablem Połączeniowym
 

Posiadam duże kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie. Tworzę i projektuję, a następnie wykonuję wydajne ale przede wszystkim bezpieczne instalacje. Dbam o szczegóły i zawsze wykonuję pracę szybko i profesjonalnie. Staram się wszystkie zlecone prace wykonywać w ustalonym terminie i w ustalonym budżecie. Wszystkie występujące zmiany czy opóźnienia w procesie realizacji danej usługi są zawsze na bieżąco uzgadniane z klientem.

Maszyny Elektryczne, Przełączniki, Na Białym Tle Na Biały, Zbliżenie, Podłącz Kabel Znacznika Do Urządzenia Za Pomocą Czerwonego śrubokręta


Podstawowym obszarem mojej działalności jest projektowanie i wykonawstwo instalacji oraz urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Proponuję montaż sieci zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach przemysłowych. Wszelkie instalacje adaptuje do każdego miejsca zgodnie z obowiązującymi normami oraz wymaganiami budynku. Wspólnie z Państwem zatwierdzam projekt instalacji elektrycznej, aby spełniał on Państwa oczekiwania, a przede wszystkim był bezpieczny.

Ciepłe żarówki Rzucają Przytulny Bursztynowy Blask W Słabo Oświetlonym Pokoju
 

Usługi

  • Instalacja elektryczna

  • Naprawa instalacji elektrycznej

  • Pogotowie elektryczne

  • Pozostałe usługi elektryczne


Mężczyzna Technik Elektryk Pracujący W Rozdzielnicy Z Bezpiecznikami

Oferuję profesjonalne usługi elektryczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Moja firma to gwarancja solidności, terminowości i konkurencyjnych cen. Zaufało mi już wielu klientów, dla których bezpieczeństwo i funkcjonalność instalacji elektrycznych jest priorytetem.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, na każdym etapie prac dokładam wszelkich starań aby klient w sposób czytelny i zrozumiały mógł obserwować postęp i fachowość w wykonywanej przeze mnie usłudze. Zapraszam do kontaktu!

Ręcznie Obok Zapalonej żarówki
 

Kontakt

USŁUGI ELEKTRYCZNE ELEKTRYKA BUDOWLANA


USŁUGI ELEKTRYCZNE ELEKTRYKA BUDOWLANA

 

Krzywowierzba 16A

 22-205 Krzywowierzba

Tel. 794 720 152

E-mail: stefan_wk@interia.pl

Mój Firmpage – Kliknij

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.