PLATYNOWY

Wentylacja Gniezno

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: Wentylacja Gniezno Kraj:
Polska
NIP: 8421492016    Sprawdź rejestry   
REGON: 221510632    Sprawdź rejestry   
Województwo: wilekopolskie Miasto: Gniezno Ulica: Jarzębowa 10 Kod pocztowy: 62-200
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PAYU PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Wentylacja Gniezno to profesjonane systemy rekuperacji do domów jednorodzinnych. Oferta firmy dedykowana dla mieszkańców Gniezna i okolic +100km.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów rekuperacji, dzięki czemu możemy dopasować rozwiązanie do każdego budynku i dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Rózne standardy wykonania i indywidualne podejście w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży daje nam pewność, że dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości.

Najlepsze rekuperatory, profesjonalne doradztwo, wentylacje przemysłowe i rozwiązania dla domu.
 
Wentylacja Gniezno odpowiada na potrzeby lokalnego rynku. Nasza działalność skupia się na Gnieźnie i okolicach, gdzie do tej pory nie było specjalistycznej firmy zajmującej się wentylacją i rekuperacją. Instalacje działające już od kilku lat oraz aktualne realizacje i zadowoleni Klienci upewniają nas w tym, że świadomość inwestorów jest coraz większa i potrzebny jest nam dalszy, dynamiczny rozwój.
 
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i montażu instalacji wentylacyjnych, dostarczamy kompletne rozwiązania dla naszych klientów. Naszą domeną są ciche i komfortowe systemy rekuperacji, które wykonujemy od koncepcji, poprzez projekt do dostawy, montażu i serwisu włącznie.
 
Dla naszych klientów mamy kilka wariantów wykonania do wyboru: Standard, Optimum i Comfort. Zależnie od potrzeb i kosztów inwestycyjnych dobieramy odpowiedni wariant. Dodatkowo każdy z wariantów może zostać zautomatyzowany przez dodanie przetworników CO2 i wilgotności. Takie rozwiązanie sprawia, że system rekuperacji sam dostosowuje parametry pracy do aktualnych potrzeb, bez konieczności ręcznej zmiany nastaw.

 

Rekuperacja może być połączona z systemem chłodzenia i ogrzewania. W domach niskoenergetycznych i pasywnych stosujemy klimatyzator kanałowy z rewersyjną pompą ciepła, który zapewnia 80-90% zapotrzebowania na ogrzewanie i 100% zapotrzebowania na chłodzenie w ciągu całego roku. Wysoka sprawność układu pozwala znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie, a dodatkowo w okresie letnim system zapewnia miły chłód w domu.

Rekuperacja w domu

 
Dom dla każdego z nas jest azylem przed światem zewnętrznym, gdzie możemy być sobą i czuć się bezpiecznie. Po powrocie z pracy, szkoły, czy innych zajęć chętnie odpoczywamy w domowym zaciszu lub oddajemy się naszym pasjom i hobby. Dobre samopoczucie w Domu jest ważne i zależy w dużej mierze od naszej rodziny, wystroju i umeblowania wnętrz. Niestety wygląd naszego Domu, to tylko część naszego odczucia komfortu. Żebyśmy czuli się naprawdę dobrze, potrzebujemy jeszcze świeżego powietrza i odpowiednich warunków termicznych i wilgotnościowych.
 
Rekuperacja ma za zadanie kształtować i utrzymywać jakość powietrza na odpowiednim poziomie. System rekuperacji może być również używany do ogrzewania pomieszczeń zimą i klimatyzowania latem. Jest to zatem jeden z najważniejszych systemów w każdym domu. Prawidłowo wykonana i skutecznie działająca rekuperacja pozwala w pełni cieszyć się tym naszym azylem. Zanieczyszczenia i szkodliwy dwutlenek węgla są stale usuwane z pomieszczeń, a świeże powietrze o pełnej zawartości tlenu jest dostarczane do pomieszczeń, w których przebywamy.
 
W nowoczesnym budownictwie, gdzie wykorzystuje się dobrej jakości materiały, grube izolacje i ciepłe, szczelne okna, nie powinno zabraknąć miejsca na oszczędny, wydajny sposób wentylacji. Rekuperacja w domu pozwala kontrolować jakość powietrza w każdych warunkach, dzięki czemu jest najbardziej oszczędnym sposobem wentylacji.
 
W tej zakładce każdy Inwestor znajdzie odpowiedzi na większość nurtujących go pytań dotyczących rekuperacji. Mamy nadzieję, że informacje tu zawarte pomogą w wyborze optymalnego systemu dla każdego Domu.
 
Warto przeczytać:
 

10 zalet rekuperacji 

Chłodzenie i ogrzewanie powietrzem 

Warianty wykonania systemów rekuperacji 

 
Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Wentylacja Gniezno Ernest Rudziński
ul. Jarzębowa 10, 62-200 Gniezno
e-mail: biuro@wentylacja.gniezno.pl
mobile: +48 506918557
NIP: 8421492016
    Nie znaleziono wyników.