KRZYCH-BUD KRZYSZTOF DĘBOGÓRSKI

Nazwa: KRZYCH-BUD KRZYSZTOF DĘBOGÓRSKI Kraj:
Polska
NIP: 9121861562    Sprawdź rejestry   
Miasto: Oława Ulica: Krótka 4/2 Kod pocztowy: 55-200
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

KRZYCH-BUD

KRZYSZTOF DĘBOGÓRSKI

 

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania i kompleksowego wykańczania mieszkań, apartamentów, domów, biur i lokali usługowych. Najśmielsze wizje zamieniamy w rzeczywistość. Wykonujemy ogół prac wykończeniowych, zaczynając od inwentaryzacji lokalu w celu sprawdzenia jego zgodności z normami, przez aranżację oraz wszelkie prace takie jak: gładzie natryskowe, malowanie, układanie płytek, paneli czy desek.

Mieszkanie wykończone pod klucz. Czy opłaca się zlecić wykończenie deweloperowi? - murator.pl

 

Wykonujemy dowolne zabudowy z systemów płyt gipsowo-kartonowych – od ścianek działowych przez wielopoziomowe sufity, aż po specjalistyczne zabudowy przeciwpożarowe i akustyczne. 

Montujemy wc, kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, lustra, drzwi, klamki, parapety i wiele innych. Kompleksowo zajmujemy się realizacją, począwszy od możliwości stworzenia projektu układu funkcjonalnego, wizualizacji, przez inwentaryzację, dobór materiałów, ich zakup z transportem, prace remontowo-budowlane oraz nadzór koordynatora.

 

wykończenie mieszkania pod klucz - na czym polega? | NovaHouse

 

Posiadamy własne ekipy fachowców, dzięki czemu całym procesem zajmuje się jedna grupa ludzi, a to decydowanie ułatwia pracę i ogranicza do minimum ilość problemów wynikających z nieprawidłowego przepływu informacji i organizacją poszczególnych etapów prac. Ponadto oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania, wysokiej jakości materiały i wykonanie na najwyższym poziomie.

 

Ile kosztuje wykończenie mieszkania? - Dantex

 

Kompleksowe wykończenia mieszkań

Dla nas wykończenia wnętrz to nie tylko praca, ale również pasja. Zlecając nam wykonanie wnętrza pod klucz – od projektu poprzez realizację remontu aż do wykonania mebli – rozmawiasz tylko z jedną firmą, która bierze całkowitą odpowiedzialność za cały projekt. To co nas wyróżnia na rynku to przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie – jesteśmy specjalistami w swojej branży.

Kompleksowe wykończenie łazienki - Wykończenia Wnętrz Poznań

Posiadamy wypracowane procedury, które gwarantują powodzenie inwestycji. Zaufaj nam – to jedna z naszych podstawowych wartości firmowych. Nasz zespół tworzą sprawdzeni specjaliści, z którymi współpracujemy od lat. Przygotowana przez nas oferta jest elastyczna, priorytet stanowi dla nas efekt końcowy, który spełni Twoje marzenia.

 

Wykończenia powierzchni komercyjnych

Zajmujemy się również profesjonalnymi wykończeniami powierzchni komercyjnych i biurowych na wszystkich etapach inwestycji.

Usługi budowlano-remontowe dla powierzchni biurowych | Bigan

Tego typu realizacje, stawiają przed wykonawcą dodatkowe wyzwania, w szczególności logistyczne i koordynacyjne. Skorzystaj z naszego doświadczenia by móc bezproblemowo i terminowo zrealizować swoją inwestycję.

Na swoim koncie posiadamy setki zrealizowanych projektów. Jesteśmy dumni mogąc przyczyniać się do sukcesów naszych inwestorów i być dla nich dodatkowym silnikiem wzmacniającym biznes.

 

Szeroki zakres prac wykończeniowych

Kolejność prac wykończeniowych - Etapy wykańczanie mieszkania, domu w stanie deweloperskim - Grupa PSB - materiały budowlane, remontowe oraz wykończeniowe

 

Powierzając nam prace wykończeniowe, nie musisz ich doglądać – to my nadzorujemy cały proces. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my podpowiemy, jak trzeba to zrobić i zajmiemy się tym! 

Wykańczamy wnętrza w pełnym zakresie:

 • Uwielbiamy stawiać nowe ściany g/k i podwieszać sufity.

 • Zajmujemy się układaniem glazury, parkietu, paneli oraz kładzeniem tapet.

 • Oferujemy usługi malarskie i tynkarskie.

 • Wykonujemy instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne.

 

 

KONTAKT :

KRZYCH-BUD KRZYSZTOF DĘBOGÓRSKI

KRZYCH-BUD

KRZYSZTOF DĘBOGÓRSKI

ul. Krótka 4/2

55-200 Oława

tel. 793 636 699

e-mail : azylplz@onet.pl ,  krzychbud923@o2.pl

www.firmbook.eu/wykonczenia-pod-klucz-olawa-i-okolice

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.