OKNO VEKA Perfectline 70 AD

views   96

Profile Perfectline 70 od Veka to propozycja skierowana do klientów ceniących sobie jakość i funkcjonalność. Parametry izolacyjności cieplnej na poziomie Uf – 1,1 W m2/K przy doborze odpowiedniego pakietu szybowego pozwalają na tworzenie okien, które świetnie sprawdzą się zarówno w budownictwie wielorodzinnym jak i instytucjonalnym.

 

VEKA Perfectline 70

Profile VEKA Perfectline to 5-komorowy system (5 komór  profilu ramy i 5 komór w profilu skrzydła) o głębokości zabudowy (czyli szerokości ramy) 70 mm, który gwarantuje ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie. Przy zastosowaniu pakietu szyb z ciepłą ramką o Ug=1,0 uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła Uw=1,1 W/m2K.  

Przy tych profilach mamy możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 6 do 49 mm. Grubość ścianek zewnętrznych profilu wynosi 3 mm (z tolerancją 0,2 mm), czyli parametr spełniający najwyższe standardy RAL – „Klasa A” (PN-EN 12608). 

Układ dwóch uszczelek zewnętrznych zapewnia doskonałą szczelność oraz izolację akustyczną i cieplną. Zastosowanie uszczelek o ukierunkowanej powierzchni ze spadkiem 15 stopni umożliwia doskonałe odprowadzanie wody oraz zanieczyszczeń.

Zastosowanie niezawodnych stalowych wzmocnień pozwala przez lata zachować funkcjonalność oraz zabezpiecza przed próbami włamania.

Wiecej informacji dostepnych pod adresem: https://www.amokna.pl/veka-70

 

 

OKNO VEKA Perfectline 70 AD