VEKA Softline 82 MD

views   100

Profile VEKA Softline 82 MD należą do najnowocześniejszych 7 komorowych profili o głębokości 82 mm i charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Zastosowanie trzech uszczelek, sprawia że idealnie sprawdzają się w przypadku domów energooszczędnych i pasywnych.

 

VEKA Softline 82 MD

System profili okiennych VEKA Softline 82 MD o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła) oraz głębokości zabudowy 82 mm zapewnia efektywność energetyczną na najwyższym poziomie. Decydując się na szyby o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,7 W/m2K, uzyskamy dla całego okna Uw=0,91 W/m2K. Przy szybach o Ug=0,4 W/m2K, uzyskamy Uw=0,7 W/m2K. Sam system profili charakteryzuje się współczynnikiem Uf=1,0 W/m2K.

Oszklenie trój- lub dwuszybowe o grubości szyb od 24 do 52 mm stwarza nam możliwości szklenia futryn i skrzydeł według indywidualnych potrzeb.

Grubość ścianek zewnętrznych profilu wynosi 3 mm (z tolerancją 0,2 mm), czyli uzyskujemy parametr spełniający najwyższe standardy RAL – „Klasa A*” (PN-EN 12608).

Wybierając profil VEKA Softline 82 z dodatkową uszczelką środkową uzyskujemy rozwiązanie doskonale chroniące przed hałasem, zimnem, wilgocią i przeciągami.

Profil z dodatkową uszczelką środkową to układ trzech uszczelek (zewnętrznej, środkowej i wewnętrznej) doskonale izolujący hałas, zimno, wilgoć i przeciągi. Uszczelka środkowa pewnie zamocowana do ramy.

 

Profil Veka82MD

 

Sprawdzone przez dziesiątki lat, godne polecenia wzmocnienia stalowe VEKA zapewniające doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie komora ze wzmocnieniem stalowym zamkniętym, natomiast w skrzydle – ze wzmocnieniem otwartym podwójnie sfalcowanym.

W ramie zamontowana została komora ze wzmocnieniem stalowym zamkniętym, natomiast w skrzydle – ze wzmocnieniem otwartym podwójnie sfalcowanym. To sprawdzone rozwiązanie od VEKA zapewnia wieloletnie zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe.

 

Wiecej informacji dostepnych pod adresem https://www.amokna.pl/veka-82

VEKA Softline 82 MD